Kilo Vermek İçin Önerilen Bitkisel Yağlar

Kilo vermek için çeşitli yöntemler denediğinizi biliyorum ama hiç bitkisel yağlardan faydalandınız mı? Sizlerin sağlıklı bir şekilde kilo vermesi için metabolizma hızınızı artırmanız gerektiğini zaten biliyor olmanız gerekiyor. Peki, bu metabolizma hızını artırırken evet diyet ve spor yapmaya devam edeceğiz. Bir de doğanın bize sunduğu şifalı bitkilerden faydalansak nasıl olur?

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Bitkisel yağların genel özellikleri itibariyle metabolizma hızını artırma, iştah kapatma, kan şekerini düzenleme gibi özellikleri vardır ve her birinin bileşenleri farklıdır. Alternatif tıpta birçok hastalıklar için destekleyici olarak kullanılmıştır. Bu yağları kilo vermek için de kullanabilir miyiz, evet pek tabi kullanabiliriz.

Kilo Vermek İçin Kullanabileceğiz Şifalı Bitkilerden Elde Edilen Yağlar

Biberiye yağı

Obeziteye ve açıklanamayan kilo alımına katkı da bulunan faktörlerden biri aşırı stres düzeyidir. Neyse ki, biberiye yağı metabolizmayı dengeleyebilir ve anksiyetenizi azaltabilir, bu da vücudunuzun daha az yağ depolamasına ve sindirimdeki etkinliğini artırmasına yardımcı olabilir.

Biberiye yağı Nasıl Kullanılır

Bileğinize birkaç damla koymanız ve bazen de gün boyu koklamak, atıştırmalıklarınızı dindirmeye yardımcı olabilir

Nane Yağı

Sindirim ve metabolizma hızınızı artırarak, bu eski bitkisel yağ kilo vermenize ve genel sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, daha fazla egzersiz için fiziksel kapasiteye enerji verebilir ve sağlayabilir, bu da kilo vermenize yardımcı olabilir. Son olarak, iştahı bastırırken, şişkinlik ve krampları da azaltabilir.

Nane Yağı Nasıl Kullanılır

Birçok insan iştahı bastırtmak ve aşırı yemeyi azaltmak için bir bardak ılık suya birkaç damla nane yağı ekleyip her öğünden önce içmeyi tercih eder.

Ardıç Yağı

Ardıç yağı, sindirim daha az yavaş yaparak genel metabolizmayı geliştirirken, böbrek ve karaciğer temizleyebilirsiniz vücut için mükemmel bir temizleyici olduğunu ve kilo vermenin ikincil bir etki olmakla birlikte, bu yağ obez bireyler tarafından hala düşünülmelidir.

Ardıç Yağı Nasıl Kullanılır

Pek çok insan, hoş kokusu ve içeride tüketildiğinde potansiyel olumsuz etkileşimler nedeniyle ardıç yağını dağıtmayı tercih eder.

Greyfurt Yağı

Kilo kaybı için en gerekli esansiyel yağlardan biri, bu meyvede bulunan aktif madde metabolizmayı ölçülebilir bir dereceye kadar uyarabildiği için greyfurttan gelir. Limonenin yanı sıra alfa-pinen, çeşitli terpen ve myrcene’nin varlığı pasif yağ yakma yeteneğinizi artırabilir kilo vermenize yardımcı olabilir.

Greyfurt Yağı Nasıl Kullanılır  

Evde küçük miktarlarda su ile seyreltilip ağız yoluyla tüketilebilmesine rağmen, greyfurt yağının kokusunun ev boyunca yayılması, bu yağın sağlık yararlarından yararlanmanın çok popüler bir yoludur.

Bergamot Yağı

Bu portakal gibi esansiyel yağ iştahı bastırmak ve sık sık atıştırmaya ve aşırı yemeğe neden olan, kaygı ve stresi azaltmak için mükemmeldir. Bu yağ ayrıca gerekli besinleri sağlayabilen ve doluluk hissi uyandırabilen sindirimi de optimize eder.

Bergamot Yağı Nasıl Kullanılır

Normal siyah bir çayın içine 3-5 damla bergamot yağı eklerseniz, kilo kaybı için yardımcı harika bir içecek elde edersiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: kilo vermek için bitkisel çözüm, kilo vermek için bitkisel yağlar, kilo vermek için bitkisel kür, hızlı kilo verme bitkisel yolları, kilo verme yöntemleri bitkisel, kilo vermek bitkisel, kilo verme bitkisel çözüm, kilo vermek icin bitkisel cozumler. Hızlı kilo vermek için bitkisel çözüm, kilo vermek için bitkisel kürler, kilo vermek icin bitkisel otlar, kilo vermek için bitkisel öneriler, kilo vermek için bitkisel ürünler, kilo vermek için bitkisel yöntemler, bitkisel yollarla kilo vermek. bitkisel yag cesitleri, bitkisel yağlar ile kilo vermek, bergamot yağı, ardıç yağı, greyfurt yağı,  nane yağı, biberiye yağı