Lifetabs Nedir ? Lifetabs Kullanıcı Yorumları Nelerdir ?

Lifetabs Nedir?

Tamamen doğal bir içerikten oluşan Lifetabs efervesan tablet sigaranın zararlı etkilerini yok etmeyi amaçlayan bir üründür. Sigaranın sağlığa zararlı olduğunu kabul ettiğimiz bir gerçektir. Sigaranın içerisinde birden fazla zehirli madde vardır. Ve insan sağlığını tehlikeye sokar.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Sigaranın içerdiği nikotin, katran ve diğer zehirli maddeler sebebiyle insan bedeninde toksik etki oluşturmaktadır. Sigaranın dumanında bulunan karbon monoksit ve nitrojen oksit gibi gazlar kandaki oksijen miktarını azaltıp, organlara ve beyine yeterli miktarda oksijen gitmemesine sebep olmaktadırlar. Ayrıca içerdiği nikotin sigaranın bağımlık yapmasına neden olur. Sigara içen insanlarda içmeyen insanlara göre kalp krizi riski daha fazladır.

Nikotin beyindeki hayati fonksiyonları düzenlemekle sorumlu olan bölgedeki nöronların gereksiz hareket etmesine sebep olur ve kişide bir ‘haz ve zevk alma’ hissi uyandırır. Bu his, her ne kadar eroin ve kokain içen bağımlıların ki kadar yüksek değilse de sigarayı tekrar ve tekrar içme isteği uyandırır.

Fransızların buluşu olan Lifetabs cleanse akciğeri ve karaciğeri temizleyen, öksürüğü kesen, sinüziti ve solunum yollarını temizleyen müthiş bir üründür. Yıllardır sigara içen bir insanı 2 ayda tedavi etmeyi amaçlayan bir üründür Lifetabs efervesan tablet

Lİfetabs İçeriği;

Okaliptus, ısırgan otu, sarı kantaron, limon melisa, zencefil ekstraktı, kapari özü.

Okaliptus; Nezle, öksürük, bronşit, burun ve boğaz rahatsızlıklarında etkili ve iyileştiricidir.

Isırgan Otu; Böbrekleri temizler, öksürüğe iyi gelir. Karaciğerin yenilenmesinde fayda sağlar.

Sarı Kantaron; Göğsü yumuşatır, öksürüğü keser ve kişilerde rahatlama sağlar.

Lİmon melisa; Sinirleri yatıştırır, stresi azaltır.

Zencefil ekstraktı; Mideye ve karaciğere faydalıdır.

Kapari Özü;  Felç riskini azaltır, kan bozukluklarına iyi gelir. Karaciğer işlevini düzeltir. Balgam söktürücüdür.

Adı Lifetabs efervesan tablet. Adı yeniden yaşamak anlamına geliyor. Gerçekten de öyle. Bu tablet ile ciğerleriniz resmen sıfırlanıyor.

Lifetabs Kullanıcı Yorumları

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.