Lift Max Serum

Lift Max Serum Nedir?

Lift Max Serum, hızlı ve etkili bir şekilde kırışıklıkların giderilmesini sağlayan bir üründür. Gözaltı torbaları, ince çizgiler , gözenekler konusunda gözle görülür etkiye sahiptir.  İğnesiz botoks denilecek özellikte olan ürün ağrısız, acısız kırışıklıklara faydalı bir üründür.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Lift Max Etkileri Nelerdir ?

Lift max kırışıklık giderici olarak kullanılan bir üründür. Kırışıklık sorunu yaşadığınız bölgelerde ilk 60 saniyede etkisini göstermektedir.  Alın bölgesindeki etkilerine bakılacak olursa çizgilerin dışında tüm alına uyguladığınızda ilk dakikalardan itibaren etkisini göstererek 12 saate kadar etkisini göstermektedir.  Kaş bölgesinde ise anında kaş kaldırma etkisi ile dikkat çekmektedir. Doğal kaş çizgisinin üzerine uygulayabilirsiniz. Göz kapakları üzerinde ise düşük göz kapaklarını hareketli kısımları dışındaki bölgelere uygulanan bir üründür. Gözaltı torbaları ve kaz ayakları içinde etkinliği fazla olan Lift Max , alt kirpiklerden başlayan kısımdan yanakların üstüne ve iç ve dış köşelere kadar gözaltı bölgesinin tamamına nazikçe uygulandığında ilk dakikalarda etkisi görülmeye başlayacaktır. Gözenekleriniz için geniş gözenek sorunu yaşadığınız bölgelere nazikçe uygulanmalıdır.

Sadece yüz bölgesi için değil sarkmaların yaşandığı bölgelerde de etkilidir. Lift Max özellikle kol ve boyundaki sarkmalar için sarkma olan bölge ile birlikte sarkmanın çevresinde de kullandığınızda ve düzenli kullanıldığında sarkma görünümündeki toparlanmaları gözlemleyebileceksiniz. Gerdan bölgesi içinde uygun olan ürünü uygulamak istediğiniz bölgeye masaj yaparak ve yer çekimine zıt bir şekilde uyguladığınızda sarkmalara karşı kalıcı olan etkiler alabilirsiniz.

Lift  Max Serum  Nasıl Kullanılır ?

Kırışıklık sorunu yaşadığınız bölgelere özellikle kırışıklığın yoğun olduğu yerlere ürünü uygulayabilirsiniz. 5 dakikada kadar masaj yaparak uyguladığınız bölgede değişimi ilk 60 saniyede göreceksiniz. Ayrıca etkisi 8-12 saat kadar sürmektedir.

Lift Max Nerede Satılır?

Lift Max konusunda güvenilir alışveriş yapacağınız adres : www.liftmaxsatis.com adresidir.
Lift max’a Türkiye’nin her il, ilçe, kasaba, köy dahil her köşesinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Avrupa’da dilediğiniz noktadan sipariş vererek ürüne ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: aging, linesanti-aging, creamanti aging, lift max, list maks, lift maks kirisiklik giderici , lift maks yaslanma karsiti , lift max kirisiklik, anti aging , yaslanma karsiti krem, kirisiklik onleyici krem, lift max serum, lift max hizli kirisiklik giderici

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.