LİPOTER NEDİR?

Vücut ter bezlerinin çalışması ile salgılanan sıvı terleme durumudur. Neden terleriz? Birçok insanın rahatsızlık duyduğu terleme özellikle yaz mevsimlerinde fazla yaşanır. Bunun dışında psikolojik olarak heyecanlanma, üzüntü, stres, baharatlı yiyecekler tüketmek, fazla alkol tüketmek, kalp rahatsızlığı, menepoz, obezite gibi daha birden fazla unsur terlemeye neden olabilir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Terleme problemi birçok insanın ortak şikayetleri arasındadır. Terleme; el, ayak, koltukaltı gibi bölgelerde ter bezlerinin yoğun olarak çalışmasından kaynaklı meydana gelebilir. Bazı insanlarda ise normalinden daha fazla terleme görülebilir. Bu hormon bozukluğundan kaynaklı olabilir. Aşırı terleme hiperhidrozdur. Bu durum kişiyi cerrahi tedaviye dahi götürebilir. Terleme probleminizde sizi yalnız bırakmayacak olan Lipoter en büyük yardımcınız olabilir. Peki Lipoter nedir? Terleme problemi ile başa çıkabilmenize yardımcı olan bir üründür. Lipozom teknolojisi ile üretilen Lipoter  özel fomül ile üretilmiştir. Lipoter ter önlemeye yardımcı ürün uzun süreli ve etkili bir şekilde kuruluk sağlamayı amaçlayan bir bakım ürünüdür. Vücuttaki nemi azaltarak cildinize tazelik vermeye destek olur. Terleme problemi nedeni ile birçok insan sosyal çevresinden uzaklaşır, utanır ve içine kapanabilir. Lipoter bu gibi durumlarla karşılaşmamanıza yardımcı olur.

Lipoter içeriğinde; denature alcohol, deiyonize su, aluminium chloride bulunur. Lipoter kullanımı da oldukça kolaydır. Lipoter solüsyon şeklinde bir üründür. Ürünü kullanmadan önce uygulayacağınız bölgeyi iyice temizleyiniz ve kuru bölgeye uygulayınız. Lipoter gece yatmadan önce uygulanmalıdır. Ertesi sabah Lipoter uygulanılan bölge yıkanır. Terleme durumu azalmaya başladıktan sonra haftada 1 2 defa uygulamaya devam edilebilir. Lipoter solüsyon önerilen kullanım dışına çıkılmamalıdır.

UYARI: Lipoter bir ilaç değildir. Lipoter ter önlemeye yardımcı bir üründür. Yakıcı madde ile yaklaşmayınız. Tahriş olmuş cilde uygulamayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.