MAÇA TOZU NASIL KULLANILIR?

Mucizevi etkisinden dolayı son zamanlarda birçok insan tarafından tüketilen Maça Tozunun kullanım alanı oldukça fazladır. Maça Tozu şifalı bir bitkidir. Gerçek adı Lepidium Meyeni olan ve Peru And dağlarına has yetişen bir bitkidir. Şekli beyaz turpa benzer. Maça vitamin ve mineral bakımdan zengin içeriğe sahip bir bitkidir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Maça tozunun özellikleri arasında en etkilisi cinsel güç arttırmaya ve enerji vermeye yardımcı olmasıdır. Aynı zamanda dolaşım sisteminin çalışmasına, menepozun etkilerini azaltmaya, libidoyu yükseltmeye, doğurganlığı arttırmaya, hormon dengesini düzenlemeye, stresi azaltmaya, kas ve kemiklerin güçlenmesine destek sağlayabilir. Maça tozu nasıl kullanılır? Maça tozunun kullanım alanı oldukça fazladır. Toz şeklinde olduğu için bir baharatmış gibi yemeklerinize, yediğiniz yoğurda, meyve salatasına ve smoothie tüketirken kullanabilirsiniz. Eğer cinsel güç arttırmak ve enerji arttırmaya yardımcı olması için tüketilecek ise 1 yemek kaşığı bal ve 1 yemek kaşığı Maça Tozu karıştırılarak tüketilebilir. Saç dökülmelerine karşı ve cilt güzelliğine yardımcı olması amaçlanarak tüketilecek ise düzenli kullanım gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Sağlıklı yaşamı destekleyen Maça Tozunu tüketmek gün içinde kendinizi dinç hissetmenize yardımcı olur. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği doğal bir üründür. Birçok derde deva olmayı amaçlayan Maça Tozunu tüketerek sizde kendinizi dinç ve enerjik hissedebilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler olan ve birden fazla faydası bulunan Maça Tozu birçok insan tarafından tercih edilmektedir.

UYARI: Maça Tozu bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Maça Tozu cinsel performans arttırmaya ve enerji vermeye yardımcı bir besin takviyesidir. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.