MEGAMAX NEDİR?

Fazla kilolarından şikayetçi olan insanlar gibi birçok insan da kilo alamamaktan şikayet eder. İştah eksikliği, bünyeye bağlı olarak fazla yemek yiyememek, acıkma hissinin olmaması veya yediklerinin kiloya dönüşmemesi nedeniyle birçok insan kilo alamaz. Fakat bazı durumlarda aşırı zayıflık hem sağlık açısından hemde estetik açısından kişiyi rahatsız eder.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Çoğu insan kilo alabilmek için gıda takviyesi almayı tercih ederler. Bu takviye ürünlerden birisi Megamax kilo aldırmaya yardımcıdır. Son zamanlarda çevremizde ismini sıkça duyduğumuz Megamax, doğal gıda takviyesidir. Megamax size kilo aldırmaya yardım ederken, sağlıklı aynı zamanda da fit görünmenize yardımcı olur. Megamax kilo alabilmeniz için iştahınızı açan özelliğe sahiptir. Doğal kilo aldırıcı Megamax size Yemek yemede önemli bir destek sağlayacaktır.

Megamax İçeriği; Formülü tamamen bitkisel özlerden oluşmaktadır. Vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri karşılar. Günlük almanız gereken kaloriyi size sağlayarak kilo almanıza yardımcı olacaktır. Doğal takviye içerisinde kudret narı meyvesi, polen, kakao, propolis, kına,süt tozu, muz ekstresi, keçiboynuzu tozu, sebze ve meyve ekstresi, tarçın tozu, pudra şekeri, Hindistan cevizi ekstresi bulunur.

Megamax Kullanımı; Megamax kilo aldırmaya yardımcı gıda takviyesinin kullanımı oldukça kolaydır. 240 gramdır ve toz halindedir. Kilo aldırmaya yardımcı Megamax, günde 2 defa olmak üzere, sabah ve akşam tüketilir. 1 bardak süte veya meyve suyuna 1 tatlı kaşığı kadar karıştırarak tüketebilirsiniz. Megamax içeceğinizi hazırladıktan sonra bekletmeden taze bir şekilde tüketmenizi öneririz. Megamax kilo aldırmaya yardımcı kullanırken aynı zamanda sağlıklı beslenmenize dikkat edin ve egzersiz yapmayı ihmal etmeyin. Aksatmadan  ve istikrarlı bir şekilde düzenli kullanım sonrasında etkisini göstermeyi amaçlar.

UYARI: İçeriğindeki özlere alerjiniz varsa doktorunuza başvurmadan kullanmayınız. Hamile ve emziren annelerin kullanması önerilmez. Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.