NANO BEARD SAKAL SERUMU NEDİR?

Erkeklerin gösterişli ve karizmatik bir görünüme sahip olmalarının temel özelliklerinden bir tanesi de saç ve sakallarına özen göstermeleridir. Son zamanlarda uzun sakal bırakmak moda oldu diyebiliriz. Çoğu erkek bıraktıkları sakal ve bıyıkları ile gösterişli bir görünüme sahip olurlar. Böylece daha karizmatik görünürler ve bayanlarında dikkatini çekerler.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Çoğu erkeğin saç, sakal ve bıyık çıkmama ya da dökülme gibi problemleri olabilir. Veya genetik olarak köseliğe sahip olan erkekler olabilir. Çoğu zaman sağlıksız beslenmekte sakal ve bıyıklarda dökülmelere sağlıksız bir görünüme neden olabilir. Bazen de psikolojik etmenler dökülmelere neden olabilir. Üzüntü, stres gibi.  Nano Beard Sakal serumu sakal ve bıyık bakımında kullanabilmeniz için üretilmiştir. Peki Nano Beard sakal serumu nedir? Daha gür, daha sağlıklı ve karizmatik sakallarınızın olmasına yardımcı olan bir saç bakım ürünüdür. Erkekler için özel olarak üretilmiştir. Kişisel bakımına özen gösteren her erkeğin önemsediği ve görünümüne değer katan sakal ve bıyıkları Nano Beard Sakal Serumu ile daha gösterişli bir görünüme sahip olabilir. Sakal Serumu kullanımı da oldukça kolaydır. Uygulamak istediğiniz bölgeye bıyık veya sakal bölgenize yetecek miktarda alın ve masaj yaparak sürün. Masaj yaparak sürmeniz Nano Beard serumun cildinize daha iyi bir şekilde nüfuz etmesini sağlar. Günde 1 defa kullanılması önerilen Nano Beard sakal serumu, 1 kutusu kullanımı 15 günlüktür. Sakal ve bıyıklarının bakımına özen gösteren erkekler için oldukça kullanışlı bir ürün olan Nano Beard serum kullanım sonrası kendinizi daha iyi hissetmenize de yardımcı olabilir.

UYARI: Nano Beard Sakal serumu bir ilaç değildir. Sakal ve bıyık çıkarmaya yardımcı olan bir sakal serumudur. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Kullanım kılavuzunu okuyunuz. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.