NOVA TEATOX NEDİR?

Metabolizmanızın yavaş çalışıyor olması fazla kilolarınızdan kurtulmanıza engel olabilir. Fazla kalorili yiyecekler tüketmek vücudumuzda yağa dönüşebilir.  Eğer spor veya egzersiz yapmıyorsak hareketsiz bir vücutta yağ yakımı gerçekleşmez.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Böyle bir metabolizmaya sahipseniz size yardımcı olabilecek bir ürün olan Nova Teatox’u kullanabilirsiniz. Nova Teatox nedir? Tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olan detoks çayıdır. 28 günlük detoks çayı olan Nova Teatox detoks çayı kutusunun içerisinde 48 adet çay vardır. Sindirim sisteminizin düzenli çalışmasına ve metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı oluyor. Sağlıklı ve düzenli beslenirken ek olarak tüketebileceğiniz Nova Teatox spor ve egzersizlerle beraber daha etkili olmayı amaçlayan bir üründür. Nova Teatox kolay bir şekilde kullanabileceğiniz ve fazla kilolarınızdan kurtulma sürecinde yanınızdan ayırmayacağınız destek olan bir üründür.  Nova Teatox;  Sabah Nova Teatox ve Akşam Nova Teatox olacak iki farklı form çayından oluşur. Gündüz çayı gün boyunca sindiriminizin kolaylaşmasına yardımcı olacak, akşam çayı ise yağ yakımınıza destek olmaya devam eder.

Sabah Nova Teatox ; Oolong, zencefil, ısırgan otu,karahindiba, rezene, mate, kafein, gotu kola, limon  içerir. Akşam Nova Teatox ise; kedi otu kökü, çemen otu, nane, alıç yaprağı, sinameki, meyan kökü, karnıyarık otu ve dulavrat otu bulunmaktadır. Nova Teatosx detoks çayı bağışıklık sisteminizin de güçlenmenize destek olabilir. Gün içinde yediklerinizin hazmını kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Nova Teatox kullanımı oldukça pratiktir. 1 fincan sıcak suya 1 adet detoks çayından atarak 4 veya 5 dakika boyunca demleyiniz. Gündüz çayı 1 defa, gece çayı ise 2 defa kullanılmalıdır. Önerilen şekilde ve düzenli kullanım gerçekleştirildiğinde fit ve istenilen forma ulaşmanıza yardımcı olabilir.

UYARI: Nova Teatox bir ilaç değildir. Yağ yakımına yardımcı olan form çayıdır. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.