OTTOMAN BODY CİLT MASKESİ NEDİR?

Birçoğumuz ciddi cilt problemleri yaşıyoruz. Ergenlik çağında olan gençler, ergenlik çağından sonrada çıkmaya devam eden akne ve sivilce sonrasında oluşan lekeler ve kızarıklıklar ya da doğum sonrası ciltte meydana gelen problemler psikolojik olarak bile etkiliyor. Cildi lekeli olan kişiler kendine olan özgüvenini dahi yitirebiliyor.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Cildinizdeki lekelerin onarılması ve yenilenmesi için birden fazla ürün denemiş ve sonuç alamamış olabilirsiniz. Cildinize gereken değeri verin. Öncelikle her gün sabah ve akşam olmak üzere cildinizi temizlemeyi unutmayın.Ondan sonra onarıcı ve bakım ürünleri kullanın. Cilt problemleriniz olsa bile temiz olması bakım ve onarıcı ürünlerin daha iyi erki etmesini sağlar. Onlardan bir tanesi de Ottoman Body Cilt Maskesidir. Peki Ottoman Body Cilt Maskesi nedir ne işe yarar? Bitkisel özlü içeriği sayesinde cildinizi ferahlatır, kirden arındırır, canlılık ve parlaklık verir. Ottomon Body Cilt Maskesi kök hücre özelliği sayesinde cildinize doğal ve etkili bir tedavi uygular. Ottomon Body maske ciltteki iltihaplanmaları iyileştirmeye yardımcı bir üründür.

Ottomon Body İçeriği; Çay ağacı yağı sayesinde iyileştirici etki sağlamayı amaçlar. Tamannu yağı sayesinde antibiyotik etkisi gösterir ve iltihapların iyileşmesine yardımcı olur. Cildin yenilenmesini ve ölü derinin atılmasına yardımcı olan çörekotu yağı bulunur. Kayısı çekirdeği yağı ile cildiniz için gereken nemi sağlar. Ayrıca Ottoman Body içeriğindeki özler sayesinde cilt kırışıklıklarını da tedavi etmeyi amaçlayarak geliştirilmiştir. Cildinizi yeniden yapılandırmayın amaçlar.

Ottoman Body Cilt Maskesi Kullanımı; Cildinizi günlük olarak temizlemeye özen gösterin. Temiz cildinize haftada 3 defa uygulayabilirsiniz. Uygulayacağınız bölgeye ince bir tabaka sürün ve kuruyana kadar bekleyin. Kuruduktan sonra ılık suyla yıkayın. Cildinizi bol suyla temizlemeye özen gösterin. 1 kutu Ottoman Bodu 15 kullanımlıktır.

UYARI: Herhangi bir alerjiniz varsa doktorunuza başvurunuz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.