OTTOMAN BODY NASIL KULLANILIR?

Bütün bayanlar cildini önemser ve bakımlı görünmek ister. Fakat bazı nedenlerden dolayı ciltlerinde lekeler oluşabilir. Sağlıksız beslenme, ergenlik, sinir, bazı cilt rahatsızlıkları, stres gibi psikolojik veya fizyolojik nedenler cilt problemlerine yok açabilir. Akne, beyaz nokta, siyah nokta, sivilce veya ciltte meydana gelen yağlanmalar gibi sorunlarla karşılaşabilirler.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Cildini önemseyen bayanlar için geliştirilen Ottomon Body cildinizi önemsiyor ve daha sağlıklı daha canlı ve pürüzsüz görünmesi için destek sağlıyor. Ottoman Body cilt yenileyici bitkisel içeriğe sahip bir maskedir.  Düzenli kullanıldığı takdirde cilt lekelerini onarmaya, sivilce ve akne oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Tamamen bitkisel ürünlerden üretilmiş doğal bir üründür. Kök hücre sayesinde cildinizin onarımına yardımcı oluyor.  Ergenlik sebebiyle oluşan lekeler gibi başka sebeplerden meydana gelen kahverengi lekeler vb lekeler için kullanıldığı gibi doğumdan sonra vücutta oluşmuş olan kalıntı lekeler için de Ottoman Body cilt yenileyici kullanılabilir.

Ottoman Body İçeriği: Jojobo yağı, Hindistan cevizi yağı, çay ağacı yağı, kahve çekirdeği, çörek otu yağı, kayısı yağı, aynı sefa yağı, kantaron yağı, nar çekirdeği yağı bulunmaktadır. Cilt yenileyici özelliğe sahip Ottoman Body cildinizin canlı, parlak ve pürüzsüz görünmesi için yardımcı olur. Ottoman Body kullanımı nasıldır ?

  • Ottoman Body kutusu 200 mg’dır.
  • 1 kutu 15 kullanımlıktır.
  • Haftada 2 kez kullanımı idealdir.
  • Uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz.
  • Sürmek istediğiniz bölgeye masaj yaparak uygulayınız.
  • Sürdükten sonra 15 dakika kurumasını bekleyiniz.
  • Kuruduktan sonra bol ve ılık su ile yıkayınız.
  • İsterseniz Duştan çıktıktan sonra temiz cildinize uygulayabilirsiniz. Çünkü banyodan sonra gözenekleriniz açılır ve Ottoman Body cildinize daha iyi bir şekilde nüfuz eder.

UYARI:  Ottomon Body bir ilaç değildir. Bir cilt bakım ürünüdür. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.