OTTOMAN BODY NEDİR?

Cilt problemleri birçok bayanın rahatsız olduğu durumlardan bir tanesidir. Akne, beyaz nokta, siyah nokta, güneş lekeleri, kahverengi oluşan lekeler ve kırmızı lekeler gibi problemler kendinize olan özgüveninizi de sarsabilir. Eğer böyle bir durumdan şikayetçiyseniz Ottoman Body çareniz olabilir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Peki cilt lekelerine kullanacağınız Ottoman Body nedir? Kök hücre tedavisi ile doğum sonrası ciltte oluşan lekelere, ergenlik sivilcelerine karşı yardımcı olabilecek bir üründür. Ottoman Body yüzünüze uygulayabildiğiniz gibi vücudunuza da uygulayabileceğiniz bir cilt maskesidir. Tüm cilt tiplerinin kullanabilmesi için uygun olan Ottoman Body cilt maskesi içerisindeki vitamin ve mineraller sayesinde cildinize gereken değeri vererek zaman içerisinde lekelerin renginin açılmasına yardımcı olabilir. 200 gram Ottoman Body cilt maskesi içeriği tamamen bitkisel ürünlerden oluşmuştur. Ottoman Body cildinizde kızarıklık ve sivilce oluşumuna engel olmaya yardımcı olabilir.  Cildinizin beslenmesine destek olan Ottoman Body cilt maskesi, yeni deri ve hücre oluşumunu da destekler.

Ottoman Body kullanımı da oldukça kolaydır. Hem yüzünüze hem de vücudunuza uygulayabileceğiniz bir cilt maskesidir. Haftada 3 defa kullanılması önerilir. Uygulamak istediğiniz yere, yüzünüze veya vücudunuzdaki lekeler üzerine ince bir tabakayı yediriniz. 2 3 dakika maskenin yüzünüzde kurumasını bekleyiniz. Maske kuruduktan sonra ılık ve bol su ile iyice yıkayınız. Ottoman Body fazla kilo alıp vermeden kaynaklanan cilt çatlakları içinde cilt yenilemeye yardımcı özelliğe sahiptir. Ottoman Body sayesinde cildiniz daha parlak, canlı ve pürüzsüz bir görünüme sahip olabilir. Sizde cildinize gereken önerimi vererek cildinizde oluşan lekelerden kurtulabilirsiniz.

UYARI: Ottoman Body bir ilaç değildir. Cilt leke gidermeye yardımcı bir cilt maskesidir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Göz ile temasından sakınınız.  Kullanmadan önce kullanım talimatını okuyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.