PEPPER JEL NASIL KULLANILIR?

Lezzetli yiyecekleri yerken sonunu düşünemeyebiliyoruz. Fazla kalorili gıdalar tükettiğimiz zaman vücudumuzda yağa dönüşmesi bir o kadar fazla oluyor. Eğer yoğun bir koşturma içindeysek kendimize zaman ayırmamız zorlaşıyor ve spor veya egzersiz yapmaya zamanımız olmuyor.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Kilo kontrolü sağlayabilmemiz için düzenli ve sağlıklı beslenme şeklini alışkanlık haline getirmeliyiz ve mutlaka spor yapmalıyız. Özellikle bayanların yapısal özelliğinden kaynaklı olarak aldığı kilolar göbek ve basen bölgesinde toplanıyor. Zaman içerisinde de kilolar vücudumuza yerleşiyor. Eğer bölgesel yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız Pepper Jel size bu konuda yardımcı olabilecek bir üründür. Slim Lap Pepper Jel, içeriğindeki biber ve kafein sayesinde yağ yakımını hızlandırmaya yardımcı bir üründür. Uygulanılan bölgede  yağ yakımını gerçekleştirerek yağların  terleme yolu ile dışarı atılmasına yardımcı olur. Bel inceltmeye yardımcı Pepper Jel, estetik bir vücuda kavuşabilmeniz için size destek sağlıyor. Ürünü kullanırken aynı zamanda beslenme şeklinize ve spor veya egzersiz yapmaya özen göstermelisiniz. Yeni teknolojiye uyumlu olarak üretilen Pepper Jel birçok klinik testten geçmiştir. Peki Slim Lap Pepper Jel nasıl kullanılır?Uygulaması oldukça kolay ve pratiktir. Kol, bacak, basen ve karın bölgesine sürülmesi uygundur. Ürün jel formuna sahip olduğu için uygulanmak istenilen bölgeye ince bir katman halinde, birkaç dakika masaj yapılarak sürülmesi gerekir. Tene sürüldüğü için bağışıklık sistemini bozma gibi bir etkiye sahip olduğu söylenmemektedir. Vücuttan fazla sıvının atılmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda hücrelere nüfuz eder ve yağ oranında azalmanın gerçekleşmesine destek olur.

pepper gel sipariş ver

UYARI: Slim Lap Pepper Jel bir ilaç değildir. Hiçbir hatsalığın tedavisinde kullanılmaz. Bel inceltici, yağ yakımına yardımcı bir üründür. Ciltte açık yara üzerine uygulanmamalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların kullanamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.