PEPPER JEL NEDİR?

Kilo kontrolü sağlamak için birçok yöntem denemiş ve sonuç alamamış olabilirsiniz. Yoğun tempo nedeni ile fazla kilolarınızdan kurtulmak için kendinize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Kilo kontrolünüzü sağlayabilmeniz için vücudunuzun hareket etmesi gerekiyor. Spor veya egzersizler bu konuda çok faydalı olabilir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Özellikle bayanların ortak problemi olan göbek ve basen kısmında oluşan yağlanmalardan kurtulmak bir hayli zordur. Düzenli beslenmeye ve spor yapmaya rağmen kilolarından kurtulamayanlar başka yollara başvurmayı denerler. Gıda takviyesi almak gibi yöntemleri deneyen ama yine de kilolarına veda edemeyen insanlar için Pepper Jel üretilmiştir. Pepper Jel nedir? Bölgesel yağ yakımına yardımcı olan bir jeldir. İçeriğindeki acı biberin mucizevi etkisi ile göbek ve basen bölgenizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz. Son dönemlerde kilolarından kurtulamayan insanların son çare olarak denedikleri cerrahi yöntemlere gerek kalmadan size kilo kontrolünde yardımcı olabilecek bir üründür. Pepper Jel uygulandığı bölgede vücut ısısını arttırarak metabolizmanın hızlanmasına yardımcı oluyor. Pepper Jel selülit oluşumunu engellemeye, ödem attırmaya yardımcı oluyor.

biber-jeli-satin-al

Pepper Jel içeriğinde: Jel yapısında olduğu için uygulaması kolaydır. Acı biberin içinde yer alan Kapsaisin maddesi, A,C, K vitaminleri, ve  kafein bulunmaktadır. Pepper Jel içeriği sayesinde yağ yakımına yardımcı olarak bölgesel yağlarınızdan kurtulmanıza destek oluyor. Formda ve fit bir vücuda sahip olabilmek için sizde Pepper Jel kullanabilirsiniz.

Pepper Jel Kullanımı:  Göbek ve basen bölgenize yetecek miktarda, masaj yaparak ince bir tabaka sürünüz. Günde en az 2 defa uygulanmalıdır.  2. Kullanım ilk uygulamanızdan 45 ya da 90 dakika kadar sonra yapılmalıdır.

UYARI: Pepper Jel bir ilaç değildir. Yağ yakımına yardımcı olan bir jeldir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Uygulamadan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız.Hamile ve emziren anneler kullanmamalıdır. Açık yara üzerine uygulamayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.