Polen Nedir ? Ne İşe Yarar ? Nerden Bulurum ? Faydaları Nelerdir ?

Polen doktorların uzmanların deneyen herkesin tavsiye ettiği bir besindir arıların uzun uğraşlar sonunda elde ettiği mucizevi polen mutlaka tüketilmeli her evde olmalı sizde polen ‘in faydalarını sizde biliyorsunuzdur ancak şöyle söyleyeyim enerji verir. Hastalıklara karşı korur ve bunun gibi bir çok faydası bulunmaktadır. Polen sipariş ver.
polenasdfgler7

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Polen tüketimi kesinlikle önemlidir bağışıklığa katkı sağlayan ciltten tutun bir çok şeye faydası bulunan polen ile sizde sağlıklı yaşamı destekleyin. Polen sadece sağlıklı yaşam için gerekli değil bir çok hastalığa da iyi gelir aşağıda polen ’in faydalarını sizler için paylaştık. Sizde polen sipariş ver ve polen tüketmeye başla

siprisicinugras

Polen ’in Faydaları

Yüksek Performans getirir.

Anabolik etkileri (32 gr ve üstü tüketimlerde) yani kas-adale yapıcı ve güçlendirici özelliği vardır.

Büyüme çağındakilere ihtiyaç duydukları tüm esansiyelleri barındırır.

İçerdiği Flavonoidler en yakın takipçilerinden 200 kat fazla antioksidan özellik taşır.

Çok zengin bir aminoasit ve protein kaynağıdır.

Protein kalitesi yüksektir.

B Kompleks vitaminleri yönünden çok zengindir; bir çay kaşığı kadar polen organik ve doğal bir arı ürünü olarak metabolizmanın tüm B vitaminleri ihtiyacını karşılar.

img_01125747

Günde iki-üç tatlı kaşığı(10-15 gr.)tüketimde ise tüm vitaminlerden yeterli ve yararlı düzeylerde alınmış olur, ancak C vitamini yönünden zayıf içeriklidir.

Tam bir mineral deposudur. İnsana gerekli tüm minerallerden yoğun miktarlarda içerir.

Her gün düzenli 10-15 gr kullanımla bedenimize faydalı ve yeterli olacak, organik-doğal ve zengin bir vitamin ve mineral desteği sağlamış oluruz.

 

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; polenin faydaları ve zararları , polen nasıl kullanılır , polen fiyatları , polenin faydaları ahmet maranki , arı sütünün faydaları , polen çocuğa nasıl verilir , polenin cilde faydaları , arı poleni kilo aldırır mı , polen , polen ne işe yarar , polen nerden bulurum , polen sipariş ver , polen kullanımı