PROCARE SERUM NASIL KULLANILIR?

Zaman içinde yaşanılan stres, sıkıntı, genetik sebeplerden dolayı veya kullandığımız fön makinaları, jöle, wax veya kimyasal saç bakım ürünleri saçlarımızın yıpranmasına, dökülmesine neden olur. Daha birden fazla sebep saç dökülmelerine neden olur.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Saç, sakal ve bıyık erkeklerin görsellikte önem verdikleri ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan hususlardan bazılarıdır. Fakat zaman geçtikçe erkeklerin saçlarında dökülmeler meydana gelir ve bu durum psikolojik anlamada kişiyi olumsuz etkileyebilir. Peki sakal, bıyık ve saç dökülmelerine nasıl dur diyebiliriz? Ya da dökülen sakal, bıyık ve saçlarımızın yerine yeni saçların çıkmasını nasıl sağlayabiliriz? Piyasada saç çıkarmayı ya da dökülmeleri önlemeyi vadeden kimyasal ürünler vardır.  Ama kimyasal ürünlere ne kadar güvenebiliriz? Saç bakımımızı sağlayabilmek için tercih edeceğimiz ürünlerin tamamen doğal olmasını tavsiye ediyoruz. Bunlardan bir tanesi de Procare Serumdur. Procare Serum tamamen doğal içeriğe sahip olmasından dolayı saç, sakal ve bıyıklarınızın hakettiği bakımı sağlıyor. Dökülmelerini önlemeye ve dökülen saç, sakal ve bıyıklarınızın yerine yenilerinin çıkmasına yardımcı oluyor.  Sakal çıkarıcı etkisi ile daha gür sakallara sahip olmanız için destek sağlıyor. Procare Serum sayesinde artık saç, sakal be bıyık dökülmeleri erkeklerin kabusu olmayacak. Saç, sakal ve bıyıklarınızın güçlü, canlı, parlak kısacası daha sağlıklı olmasına yardımcı oluyor. Sakal çıkarıcı Procare Serum nasıl kullanılır?  50 ml’lik serum şişesiyle kullanımı gayet kolay ve pratiktir.

  • Procare Serum şişesini iyice çalkalayınız.
  • Cam şişe üzerindeki siyah çizgiye kadar çekin.
  • Saç, sakal veya bıyık problemi yaşadığınız bölgeye damlatın.
  • Derinize iyi nüfuz etmesi için 3-4 dakika elinizle masaj yapınız.
  • İşlem bittikten sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız.

UYARI:  Procare Serum bir ilaç değildir. Saç problemleri için yardımcı bir saç bakım ürünüdür. Göz ile temas etmemelidir.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.