PROSTONOR NASIL KULLANILIR?

Prostat hastalığı erkeklerin üreme organında meyadana gelen bir hastalıktır. Erken tehşis edilmediği zaman ciddi hastalıklara davetiye çıkarabilir.İktidarsızlık, cinsel isteksizlik ve kanser gibi birçok rahatsızlık meydana gelebilir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Genellikle erkeklerde 40 yaşından sonra oluşmaya meyilli olan prostat rahatsızlığında kendinizi test etmeniz gerekmektedir. Prostat hastalığının belirtileri arasında; sürekli idrar hissi olması,  cinsel isteksizlik yaşamak, uzun süreli ishal veya kabız görülmesi, uzun süre sonunda hissedilen kasık ağrıları, tuvalete çıktıktan sonra da idrar hissi olması gibi belirtileri vardır. Prostonor damlası prostat rahatsızlığınızda size destek olacak yardımcı bir üründür. Prostonor nasıl kullanılır? Cerrahi ameliyatlar ya da iğne ve ilaç gibi tedavi yöntemlerine gerek kalmadan prostat rahatsızlığınıza çözüm olmayı amaçlar. 40 yaş üstü erkekler için uygun bir ilaçtır. Prostonor damlasının kullanımı da oldukça kolaydır. Günde 2 kez tüketilmesi tavsiye edilir. 1 bardak suya 10 damla prostonor damlatılıyor. İyice karıştığından emin olduktan sonra içiniz. Prostonor içeriğinde bitkisel ürünler olan; kabak çekirdeği, saw palmetto,chaga mantarı ve magnezyum bulunur.

prostonor-damla-en-uygun-fiyat

Birçok klinik testten geçmiş olan prostonor damla son zamanlarda prostat rahatsızlığı olanların yardımcısı olmuştur. Birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Düzenli kullanım sonunda cinsel isteksizlik ve iktidarsızlık gibi problemlerinizde de size destek sağlayabilecek olan bir üründür. Prsotonor damla sayesinde kasık ve bel ağrıları ve yanma hislerinin kaybolmasına yardımcı olur. İltihabı yok etmeyi amaçlar. Düzenli bir şekilde idrara çıkmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda vücudunuzun bağışıklık sistemini de güçlendirmeye yardım eder. Klinik testlerden geçmiş olması birçok kişinin ürünü tercih etme sebeplerindendir.

UYARI: Prostonor bir ilaç değildir. Yardımcı gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Ürünü kullanmadan önce üzerindeki kullanım talimatlarını iyice okuyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.