PROSTONOR NEDİR?

prostonor-damla-yorumlari

Prostat; erkeklerin üreme sisteminde yer alan küçük ceviz boyutundaki salgı bezidir. İdrar torbasının altında yer alır. Çoğu erkekte görülen prostat rahatsızlıkları genel olarak prostatın büyümesi  veya iltihaplanması şeklinde ortaya çıkar. Prostat hastalığında görülen rahatsızlık iyi huylu veya kötü huylu olabilir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

İlerleyen yaşa bağlı olarak erkeklerde prostat rahatsızlığı görülebilir. Yaşın büyümesi nedeni ile prostatta hormonal değişimler meydana gelebilir.  Prostat belirtileri olarak; idrar yaparken acı ve zorlanmalar yaşanması, idrarı kesik kesik yapmak, idrarda kan görülmesi, sık sık idrar gelmesi gibi belirtiler prostat rahatsızlığının habercisi olabilir. Prostat rahatsızlıklarında tedavi yöntemleri cerrahi ya da ilaç tedavisi olabilir. Fakat prostat rahatsızlığınızda Prostonor ürünü size yardımcı olacaktır. Prostonor nedir? Erkeklerin idrara çıkma problemi ve üreme organındaki ağrı gibi rahatsızlıklarda destek olarak problemi çözmeye destek olacak bir üründür. Prostat rahatsızlığında kişinin kendini kontrol etmesi gerekiyor. Kasıkta hissedilen ağrılar, sık sık kabız veya ishal olmak, cinsel organda karıncalanma hissi, sürekli tuvalete çıkma hissi, idrar yapmada zorlanma, cinsel isteğin zayıflaması gibi belirtiler prostat başlangıcı olabilir. Prostonor cinsel organda ihtihaplanmanın azalmasına, kasık ve belde oluşan ağrıların kaybolmasına yardımcı olur. Ayrıca vücudun bağışıklık kazanmasına destek olur. Cinsel organda sertleşme problemini  ne cinsel isteksizliğin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Prostat rahatsızlığı erken teşhis edilmez ise kısırlık, idrarda kanama, mesane problemleri meydana gelebilir. Birçok insan Prostonor prostat önleyici ile prsotat rahatsızlığının önüne geçmiştir.

prostonor-damla-siparis-ver

Prosonor prostat önleyici içeriğinde; kabak çekirdeği, magnezyum, saw palmetto ve chaga mantarı bulunur. Prostonor damla şeklindedir kullanımı kolaydır. 1 su bardağının dörtte biri suya 10 damla Prostonor damlatın. İyice karıştırın ve gün boyunca 2 kez tüketin.

UYARI: Prostonor bir ilaç değildir. Bir gıda takviyesidir. Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.