S&A 30 Days Nedir? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

S&A 30 Days Nedir?

S&A 30 Days, bitkisel içeriğe sahip olan bir üründür. Sabah ve akşam kullanılmak üzere hazırlanmış iki farklı formülde zayıflama hapıdır. S&A 30 Days zayıflama hapı içeriği tamamen bitkiseldir. Kilo kontrolü ve forma girme süreçleri için ideal bir haptır. Kilolarından kurtulmak isteyen ve yıllardır bunu başaramayanlar için S&A 30 Days zayıflama hapı güzel bir başlangıç olacaktır.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

S&A 30 Days zayıflama hapının sabah kullanılması için hazırlanmış olan S 30 Days ürünü içerisinde; Noni Yaprağı 342mg, Vitamin C 23mg, Vitamin E 27mg, Soya Lesitini 15mg, Yeşilçay Yaprak 33mg, Funda 41mg, Civanperçemi 19mg bulunmaktadır.  Akşam kullanımı için hazırlanmış olan A 30 Days içerisinde ise ; Lotus Yaprağı 200mg, Limon otu 119mg, Siyah Üzüm Çekirdeği 32 mg, Buğday Çimi 23 mg, Zencefil 19 mg, At kuyruğu otu 7 mg ürün bulunmaktadır.Bu ürünlerin etkinliğini tam anlamıyla gösterebilmesi için kullanımından sonra 2 saat boyunca su içmemek  gerekmektedir. Ayrıca S&A 30 Days ürünü içerisinde  çayda yer almaktadır. Bu çayın içeriğinde ; Biberiye, Mate, Kekik, Çoban Çökerten, Yeşilçay, Funda Yaprağı, Barut Ağacı Kabuğu, Sinir otu, Rezene bulunur. Kapsülleri dahi bitkisel jelatin ile yapılan bu hapların tamamen doğal içeriğe sahip oluşu kapsülünden belli olmaktadır.

S&A 30 Days Faydaları  Nelerdir?

S&A 30 Days, zayıflamak isteyenler için biçilmiş kaftandır. İçeriğinde yer alan  bitkisel özler yağ yakımını hızlandırmaktadır. Kilo almanın başlıca sebebi yavaşlayan metabolizmadır. Metabolizmanız durma noktasına geldiği andan itibaren vücut aldığını yağa dönüştürür.  Çünkü metabolizmanın durması ya da yavaşlaması demek enerji ihtiyacınızın azalması demektir. S&A 30 Days Zayıflama Hapı tam bu noktada devreye girer. İçeriğinde bulunan yeşil çay özü , zencefil ve nona yaprağı durma noktasına gelen metabolizmanızı hızlandırır.

 

Metabolizmanızın hızlanması ile enerji ihtiyacı artar. Bu sürece destek olarak dengeli beslenmeye başladığınız anda kilo verme basamaklarını çıkmaya başlarsınız. Bitki özlerinin verdiği diğer bir özellik ise iştah kontrolüdür. İştahlı olduğunuz için kilo aldığınızı düşünüyorsanız bu algıyı da kafanızdan çıkarabilirsiniz. S&A 30 Days ürünü içerisinde yer alan S&A 30 Days çayı iştahınızda azalma sağlar.Böylece yeme isteğiniz dengelenmiş olur. Tüm bu aşamalar içerisinde kilo verme süreciniz sabah ve akşam farklı formüllere sahip olan S&A 30 Days ile başlamış olur. S&A 30 Days kullanarak ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

S&A 30 Days Zararları Nelerdir?

S&A 30 Days, bitkisel içeriğe sahip bir zayıflama hapı şeklindedir. Özel klinik testlerden geçirildiği için  herhangi kronik rahatsızlığı olmayanlar, hamile veya emziren anneler dışında 18 yaşını doldurmuş her birey rahatlıkla kullanabilir.  İçeriğinde bulunan bitkisel özlere alerjisi olanların kullanmaması önerilmektedir. Kullanım süreci içerisinde yaşanan herhangi bir olumsuzlukta zayıflama hapı kullanımına ara vermeniz doğru bir yaklaşım olacaktır.

S&A 30 Days bir ilaç değil takviye üründür. Herhangi bir tedavi için kullanılmaz. 18 yaşından küçük bireylerin kullanması için uygun değildir.

S&A 30 Days Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça basit fakat etkinliği fazla olan S&A 30 Days’in S 30 Days zayıflama hapını  sabah kahvaltılarından  30 dakika önce 1 bardak su ile tüketmelisiniz. A 30 Days hapını ise akşam yemeğinden 30 dakika önce tüketmelisiniz. S&A 30 Days çayını ise ara öğün olarak 1 bardak sıcak su içerisinde 3 dakika demleyerek kullanabilirsiniz.

Türkiye’den S&A 30 Days Nasıl Sipariş Verebilirim?

S&A 30 Days Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane başta olmak üzere Çerkeş,Yusufeli,Hopa, Kağızman,Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz .S&A 30 Days için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Avrupa’dan S&A 30 Days Nasıl Sipariş Verebilirim?

S&A 30 Days bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde S&A 30 Days sipariş vermek istiyorsanız Azerbaycan (AZ), Bosna ve Hersek (BA), Barbados (BB), Bangladeş (BD), Belçika (BE), Burkino Faso (BF), Bulgaristan ( BG), Bahreyn (BH), Burundi ( BI), Benin (BJ), Bermuda (BL), Bermuda (BM),  Brunei Darüsselam (BN) gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Para gram

– Ria Ekspres

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Batı Birliği

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…