Saf Fas Yağı Naturel Organic Nedir ? Faydaları Nedir ?

Saf Fas Yağı Naturel Organic Nedir ? 

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Faslı kadınların yüzyıllardır güzellik sırları olan fas yağı şimdi tüm dünyadaki kadınların güzellik sırrı olmaya başladı mucizevi bir ürün olan fas yağı naturel organic son zamanların en sık tercih edilen ürünlerindendir. Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Faslı kadınların naturel organic son zamanların en sık tercih edilen ürünlerindendir. Bunun sebebi tarihi çok çok eskiye dayanan Fas yağının bugünkü hali 75 ml natürel organic fas yağı olmasıdır.

Fas Yağı Kullanımı ; Birkaç damla avucunuza dökerek ovalayın ve saçlarınızda gezdirin. Kafa derinize hafiften ıslanacak şekilde masaj yapınız.  Saçlarınızı ılık bir havlı ile örtün ve yaklaşık 30 dk bekleyiniz. Sonrasında saçınızı şampuanla yıkayınız.

Cilt Bakımı 

Fas yağını bütün vücudunuza yatmadan önce uygulayınız. Kuru cildin beslenmesinde yardımcı olabilir.

Saç Bakımı 

Fas yağı geleneksel olarak saç maskesi ve saç düzenleyici olarak kullanılmaktadır. Haftada 1-2 kere yoğun terapi yapabilirsiniz. İlk önce fas yağını avucunz ile ısıtarak saça bol miktarda uygulayınız. Kafa derisine oval hareketler ile masaj yağınız. Saçınızı ılık ve bir havlu ile örtün, 30 dakika boyunca böyle bekleyin ve saçınızı yıkayın.

Masaj Uygulaması

Masaj içinde son derece uygun bir ürün olan fas yağı, tercihen duştan sonra temiz vücuda avuç içinde ısıtılarak uygulanması etkili sonuçlar verir.

Tırnak Bakımı

Fas yağı ve limon suyunu eşit miktarda olarak bir karışım oluşturun ve parmak uçlarınızı bu karışıma batırın. Tırnakların sağlıklı bir biçimce kalması için hafada 1 kere bu karışımı 15 dakika boyunca uygulamak yeterli olacaktır.

Yüz Bakımı 

Temizlenmiş bir yüze sadece bir kaç damla uygulamak yeterli olacaktır. Gün içerisinde gece yatmadan önce yüze uygulanabilir. Parmak ucunuza bir kaç damla fas yağı damlatın ve parmaklarınızı birbirine sürterek yağın biraz ısınmasını sağlayın. Parmaklarınız ile bütün yüz bölgesine nazikçe masaj yaparak fas yağını yüzünüze uygulayınız.

İçeriği ; Protein, C vitamini, E vitamini, Vitamin (B1), B2 vitamini, Niasin (B3 Vitamini), B6 Vitamini, Folat (B12 Vitamini), Pantotenik Asit (B5 Vitamini), Kolin (B9 Vitamini), Oleik Asit (Omega 9), Linoleik Asit (Omega 6) içermektedir.

Fas Yağının Faydaları

  • Fas yağının cilt bakımı için kullanımı bilinmektedir. cilde parlaklık vermeye ve bazı cilt sorunlarını gidermeye yardımcı olur.
  • Saç bakımı içinde kullanılan fas yağı genellikle saç bakım öaskesi olarak kullanımı bilinmektedir. Saça bakım yapmaya yardımcı olur.
  • Masaj uygulaması fas yağı masaj yapılırken de kullanımı bilinmektedir.
  • Tırnak bakımı içinde kullanımı bilinen fas yağı tırnaklara parlaklık vermeye tırnak sorunlarını çözmeye yardımcı olur.
  • Belkide en çok kullanım alanlarından biri ise yüz bakımdır. Yüz bakım için kullanımı bilinen fas yağı yüz bakım içinde kullanılır.

Türkiye Sipariş ; Denizli , Bursa , İstanbul gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp ile bizimle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.

Avrupa Sipariş ; İtalya , Ukrayna , Almanya vb. Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orjinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ve Western Union, Ria Express gibi hızlı para transferleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; fas yağı naturel organic , fas yağı kullanımı , fas yağı içeriği , fas yağı nasıl kullanılır , fas yağı sipariş ver , fas yağı , fas yağı nereden bulurum , fasyağı kullanıcı yorumları

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.