Santelife Form Çorbası Kilo Verdirir mi?

Günümüzde tehlikeli hastalıkların başında gelen ve birçok tehlikeli hastalığıa davet çıkaran hastalıklardan biride ne yazık ki obezite hastalığı olmuştur. Obezite hastaları sadece obezite ile mücadele etmekle kalmayıp fazla kilolar sonucunda oluşan diğer hastalıklar ile de mücadele etmek zorunda kalırlar. Fazla kilolar özellikle kap ve damar hastalıklarının, tansiyon ve diyabetin oluşmasına neden olduğu gibi aynı zamanda fazla yükü taşımak zorunda olan ayaklarında zorlanmasına ve bazı şikayetler oluşmasına neden olmaktadır. Sadece kilo problemi ile kalmayan ve beraberinde bazı hastalıkları getiren obezite hastalığına yakalanmamak ya da bu hastalıktan kurtulmak için mutlaka yeme alışkanlığına dikkat etmemiz gerekmektedir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Santelife Form Çorbasının İçeriği ve Kullanımı

Farklı özelliklere sahip birbirinden farklı sebze ve baharatın kurutulması ile oluşturulan Santelife, 21 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbasından oluşmaktadır. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz önerilmektedir. Kullanımı: oldukça basit olan Santelife form çorbası, 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet sebze form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağladıktan sonra içebilirsiniz.

Santelife Form Çorbasının İçeriği: Özellikle içerisinde doğal bitki, baharat ve sebze bulundurması ile birçok kişinin dikkatini çeken diyet ürünlerinden biride Santelife form çorbası olmuştur.

– Domates, sarımsak, maydanoz,

– Soğan, lahana, yeşil biber,

– Brokoli, kırmızı acı biber, kereviz,

– Zencefil, karabiber, kimyon gibi sebzelerin ve baharatların kurutulmuş hali bulunmaktadır.

Santelife Form Çorbasını Nereden Temin Edebilirim?

En uygun fiyat ve orijinal ürün garantisi ile birlikte Ankara, Bilecik, Hakkari, Gümüşhane, Aydın, Balıkesir, Adıyaman, İstanbul ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Form Çorbasını Avrupa’da Nereden Temin Edebilirim?

Uygun fiyat ve en kısa sürede teslimat imkanları ile birlikte Almanya(Germany), Lüksemburg(Luxembourg), Kanada(Canada), Sırbistan(Sırbia), Norveç(Norway), Yunanistan(Greece) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı, santelife avrupa sipariş, çorba, çorba tarifi, değişik çorbalar, değişik çorba tarifi, sağlıklı çorba, diyet, kilo vermek, diyet yapmak, diyet çorbası, sebze çorbası, santelife diyet çorbası, forma giremnin yolları, diyet ürünleri, diyet yiyecekleri, diyet yaparken ne yemeli

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.