Sibel Can Nasıl Kilo Verdi? Kilo Verirken Ne Kullandı?

Birçok insanın ortak problemi olan fazla kilolardan nasıl kurtulabiliriz. Bunun cevabını ararken karşımıza bir çok diyet programı çıkıyor. Ama hangisi sağlıklı ve hangisi bize uygun bunu bilemiyoruz. Çünkü bize uygun olup olmadığını bilmediğimiz diyetleri uyguladığımızda bazen istenmeyen sonuçlarla karşılaşabiliyoruz.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Bilinçsizce uyguladığımız diyetler bazı rahatsızlıklara yol açabiliyor. Bilmeliyiz ki her insanın metabolizması birbirinden farklıdır. Kilo kontrolümüzü sağlamadan önce bir hekime danışıp bize uygun olan diyet programını uygulamamız daha sağlıklı olacaktır. Kilo problemi ünlülerin de yaşadığı sorunlardandır. Ünlü sanatçı Sibel Can‘da yıllarca fazla kilolarından kurtulmaya çalışmıştır.

Ancak uyguladığı diyet programları olumlu sonuçlanmamıştır. Sibel Can nasıl kilo verdi? Sibel Can’ın  son olarak uyguladığı diyet programı derdine derman oldu diyebiliriz. Ünlü sanatçı Sibel Can’ın 2 ayda 70 kilodan 60 kiloya düştüğü söyleniyor. Londra’da hekim kontolünde fazla kilolarından kurtulan Sibel Can hiç aç kalmadan kabak çorbası içerek hiç aç kalmadan kilo kontrolünü sağladığını açıkladı. Belirtmeliyiz ki herhangi bir diyet programı uygularken egzersiz yapmaya da önem vermek gerekiyor. Ünlü sanatçı kabak çorbası diyetini uygularken aynı zamanda her gün 1 saat yürüyüş yaptığını, yürüyüş yapmadığı zamanlarda da yüzdüğünü söyledi. Sibel Can’ın kabak diyeti şöyle;

  • Sabah; Fırında 1 adet yeşil elma pişiriliyor ve üzerine tarçın dökülerek yeniyor. Yanında ise 1 kase yoğurt veya 1 bardak diyet süt ile 1 kase müsli.
  • Öğle; 1 dilim kepek ekmeğinin yanında kabak çorbası.
  • Akşam; Izgarada pişmiş 1 adewt somon balığı, 1 tabak haşlanmış sebze.
  • Gece; Gece yatmadan önce 1 bardak ılık olacak şekilde diyet süt.

Bu diyette kola yasak ve bol su içilmesi gerekiyor. Acıktığınız her an kabak çorbası serbesttir. Yemeklerde tuz tüketmek yasaktır. Bu diyette önemli olan şey kabak çorbası tüketmektir. Kabak çorbası4 adet kabak, 2domates(rendelenmiş olacak), 1 demet nane, ” demet maydonoz kaynatın, mikserden geçirin. Acıktıkça içebilirsiniz.