SLİMLİNE TEA NEDİR?

Fazla kilolardan kurtulmak isterken aynı zamanda da sevdiğimiz yiyeceklerden vazgeçemeyebiliriz. Fakat kilolardan kurtulabilmenin en önemli koşulu sevdiğimiz yiyeceklerin çoğundan vazgeçmektir. Çünkü fazla kalori tüketmek aşırı kiloya sahip olmamıza neden olabilir. Alınan kilolar vücutta yağa dönüşürse verilmesi de zorlaşır. Bu yüzden dengeli beslenmek ve spor yapmayı ihmal etmemek gerekiyor.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Kilo kontrolü sağlarken sağlıklı beslenmenize ve spor yapmaya dikkat etmelisiniz. Eğer sahip olduğunuz kilolara veda etmeniz zorsa gıda takviyesi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Slimline Tea nedir? Kilo kontrolünüzü sağlamaya yardımcı olacak bir form çayıdır. Slimline Tea içeriğinde; mate,ginko bloba, karanfil, tarçın, zencefil, funda çiçeği ve biberiye bulunmaktadır. Form çayı Slimline Tea iştahınızın sınırlanmasına yardımcı olur. Sindirim sistemini düzenleyerek idrar söktürmeye ve ishali önlemeye yardımcı olabilir. Antibakteriyel özelliğe sahip olan Slimline Tea dezenfektan görevi görerek bağırsakların düzene girmesine destek olur. Slimline Tea tüketildikten sonra midede rahatlama ve ferahlık hissi vermeye yardımcı olur. İçeriğinde Yer alan C vitamini sayesinde vücut direncinize destek olur.

Slimline Tea Kullanımı: 1 poşet Slimline Tea sabah uyandıktan sonra aç karnına tüketilmelidir. 1 fincan sıcak suda birkaç dakika bekletildikten sonra tüketilmektedir. Slimline Tea kullanırken aynı zamanda sağlıklı beslenmek ve spor yapmak kilo kontrolünü sağlamaya daha da etki edecektir. Slimline Tea metabolizmanızın çalışmasına ve terlemenize yardımcı olur. Slimline Tea form çayı düzenli kullanımda kendinizi enerjik hissetmenize destek olur. Düzenli ve önerilen kullanımda fit bir görünüme kavuşmanızı amaçlar.

UYARI:  Slimline Tea bir ilaç değildir. Metabolizma hızlandırmaya yardımcı form çayıdır. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. İçeriğindeki bitki özlerine alerjiniz var ise kullanmayınız. Kalp hastalı olanlar, hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.