SOLARYUM CİHAZI

Bayanların birçoğu yaz tatillinde bronzlaşmak için saatlerce güneş altınca kalırlar, aldıkları bronzlaşma kremlerini sürerler fakat bu uzun zaman alabilir. Ayrıca güneş ışınlarına maruz kalmak ciltte bir takım cilt problemlerine yok açabilir. Bronz bir tene sahip olabilmek için sağlığınıza zarar gelmemesine dikkat etmeniz gerekiyor.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Güzelliklerine güzellik katmak için bronzlaşmak isteyen bayanların işini kolaylaştırmak için çıkarılan solaryum cihazı güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan bronzlaşmalarına yardımcı olur. Deyimi yerindeyse bronzlaşma günümüzde moda olmuştur. Solaryum salonlarına tonlarca para harcamanıza gerek kalmadanBronzlaştırıcı Solaryum cihazı yapay bronzlaştırma etkisine sahiptir. Bronzlaşmak için yaz mevsimini beklemenize gerek kalmadan solaryum cihazı ile kış aylarında da bronzlaşmanıza yardımcı olur. Yalnız her şeyde dikkatli olmak gerektiği gibi solaryum cihazı kullanımında da dikkat etmek gerekmektedir. Solaryum cihazının içeriği; ürünün içine dahil olan 4 adet uva t.5 15 watt ampul ile çalışır. Solaryum cihazını uygularken gözlerinizin zarar görememesi açısından 2 adet koruma gözlüğü ürünün içerisine dahildir. İçerisindeki kullanım kılavuzu vardır. Kullanılmadan önce dikkatlide okunmalıdır. Zaman ve derece ayarlama özelliği vardır. Bronzlaşmak istediğiniz kadar bronzlaşabilirsiniz. Solaryum cihazı ile bronzlaşmak artık çok kolay. Eğer güneşlenmeyi sevmiyorsanız fakat bronzlaşmak istiyorsanız bronzlaştırıcı Solaryum cihazı tam size göredir.

Solaryum cihazı, güneş ışınlarının sebep olduğu deride kızarıklık, su toplama, yanıklar gibi sıkıntıların acısını çekmemeniz için size kolaylık sağlamakta yardımcı olur. Bronzlaşmak istersek çok büyük sıkıntılardan korunmanıza destek olur. Kış aylarında bile kolaylıkla kullanabileceğiniz bir cihazdır. Solaryum cihazı ile evinizde teninizi kendiniz bronzlaştırabilirsiniz.

UYARI: Bronzlaştırıcı solaryum cihazını kullanmadan önce mutlaka kullanma kılavuzunu okuyunuz. Zaman ve derece ayarını yaparken dikkat ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.