Svetol Green Coffee Nedir?

Özellikle havaların ısınması ile birlikte bay ve bayan herkesin ortak problemlerinden biri fazla kiloları olmuştur. Yaz denildiğinde hepimizin aklına ilk olarak tatil gelir. Eğlenceli ve keyifli geçen tatiller kimileri için eziyete dönüşür. Fazla kiloya sahip olan kişiler tatilin tadını tam anlamıyla çıkaramazken birçok konuda şikayetçi olur. Aşırı terleme problemi yaşayan, bikini ya da mayo giymekten çekinen kişiler aynı zamanda fazla kiloları sebebiyle diledikleri gibi gezemezler. Hayatımızın her alanında olumsuzluklar ile karşılaşmamıza neden olan kilolar tatilde de başımızın belası olurlar.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Havaların ısınması ile birlikte birçok kişi tatile gitmeden diyet yaparak fazla kilolarından kurtulmak ister. Özellikle diyet seçimini hızlı kilo verdiren şok diyetlerden seçen kişiler kısa yoldan kilo vermek ister. Aslında bu oldukça yanlış bir davranıştır. Çok fazla sağlıklı olmayan şok diyetler sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Bu nedenle şok diyetleri tercih etmekten önce daha sağlıklı, kalori miktarı biraz yüksek olan diyetleri seçerek sağlıklı bir şekilde yaza merhaba diyebilirsiniz.

Svetol Yeşil Kahve Nedir?

Birçok kişi tarafından yeşil kahve kapsülü olarak da bilinen Svetol, birbirinden farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriği ise;

– %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

– Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

– %50 Ponifenol

– %50 Klorojenik Asit

– %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

– Chitosan 300 mg

– Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi farklı karışımlardan oluşmaktadır.

Svetol Yeşil Kahve Nasıl Tüketilir?

Kolay kullanım özelliği bulunan Svetol, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Ayrıca 1 kutu Svetol içerisinde 60 adet yeşil kahve kapsülü bulunmaktadır. Bay ve bayan herkesin kullanımına uygun olan Svetol hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için önerilmemektedir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

Svetol Nerede Satılır?

Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Çanakkale, Edirne, Nevşehir, Sinop, Sivas, Çankırı, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Svetol yeşil kahve kapsülü temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetola sahip olabilirsiniz.

Svetol Avrupa’da Nerede Satılır?

Svetol Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Berlin, Hollanda, Amsterdam, Belçika, Kanada, Londra, İspanya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, avrupa, almanya, berlin, londra, avrupa sipariş, avrupa order, svetol avrupa, kilo kontrol ürünleri, diyet ürünleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.