Tereson El, Ayak ve Koltuk Altı Ter Önleyici Tere Son Sprey

İnsanların ortak problemi olan terlemenin birden fazla sebebi vardır. Ne kadar terlediğimiz ter bezlerimizin ne kadar çok olduğuyla alakalıdır. Yazın sıcaklardan dolayı terler ve şikayet ederiz. Aslında terlemek vücutta biriken toksinlerin atılmasını sağlar. Fakat bazı insanlarda terlemek hastalık derecesindedir. Ve tıbbi olarak bunun çarelerini ararlar.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Terleyen insanların çoğu bu problemden dolayı kalabalık ortamlara girmekten çekinir ve kendilerine olan özgüvenlerini kaybederler. Aşırı terlemenin nedenleri; hormonal bozukluklar, alkol, aşırı kilo, menapoz, baharatlı yiyecekler, diyabet ,duygusal ve stresli duygular gibi durumlar diyebiliriz. Terlemenin çözümü olarak geliştirilen Tereson Ter Önleyici,  terleme sorununuzda size yardımcı olan bir üründür. Hormonal bozukluklardan kaynaklı olan terlemeye karşı cerrahi yöntemlere başvurmadan kurtulabilmeniz için geliştirilmiş bir üründür. Daha önce bir çok yöntem denemiş ama hiçbiri çare olamamış terleme problemine Tereson ter önleyici çözüm olabiliyor. Koltuk altına kullanıldığı gibi, el ve ayaklar içinde terlemeye çözüm olabiliyor. Aynı zamanda sprey şeklinde olan tereson ter önleyicinin kullanımı da oldukça kolaydır.

Tereson el, ayak ve koltuk Altı ter önleyici tere son sprey kullanımı: 50 ml sprey şeklinde olan Tereson her gece yatmadan önce kullanılır. Ürünü kullanmadan önce uygulayacağınız bölgeyi iyice temizleyin, yıkayın ve kurulayın. Tereson ter önleyici sprey sadece gece yatmadan önce kullanılmalıdır. Uyguladığınız bölgeye yetecek miktar kullanınız. Dozunu aşmayınız. Ürün sadece cilt üzerine kullanımda etkilidir.

UYARI: Göz ile temas ederse bol su ile yıkayınız. Alerjik bir reaksiyon gösterirse hekiminize başvurunuz.Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tahriş olmuş ve yaralı olan bölgeye uygulamayınız. Hamilelerin ve bebek emziren kadınların kullanması önerilmez. Sadece cilt üzerine kullanılır. Hariçi olarak kullanılmaz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.