Tilya Çayının Özellikleri Nelerdir? Zayıflatır Mı?

tilya çayı

Tilya Kürü Nedir?

Kış aylarında korunmaya ve güçlendirilmeye ihtiyacı olan bünyemizi savunmaya almak ve farklı yollar denemek hepimizin ihtiyacıdır.Hem içiminin lezzetli olduğu hemde yağ yakımını artırarak kas sistemimizi yormadan kilo verdiren bu özel karışımı kullanmayı kim istemez ki? Kış aylarında hastalıklardan bezdiğimiz, üşüttüğümüz, C vitaminini yeterli almadığımız takdirde de enerjimizin sıkça azaldığı dönemlerde içmemizin çokça fayda sağlayacağı bir bitki karışımı aslında tilya kürü. Peki bu karışım aslında tam olarak neye iyi geliyor, zayıflatıyor mu, ya da tedavi mi ediyor? İşte bunların hepsine değinerek tilya kürünü ele alalım.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

tilya çayı

 

Tilya Çayının Özellikleri Nelerdir? Zayıflatır Mı?

 

Tilya kürü nedir, tilya kürü ne zaman içilmeli ?Tilya çayı üç özel bitkinin bir araya gelmesiyle oluşan enerji ve şifa deposu niteliğinde bir kış çayıdır. İçeriğinde ıhlamur çiçeği, kuşburnu ve altın otunun bulunması ile birlikte a’dan z’ye neredeyse tüm vücudu tedavi edecek vitamin enerji barındırır. Soğuk kış aylarında yaşadığımız gerginlik ve stresi ve azaltan ıhlamur, nezle ve gribe iyi gelen C vitamini açısından zengin kuşburnu, sindirimi hazmı kolaylaştıran altın otu ile birleşir. Hem bizi korumaya alır hemde vücudumuzdaki fazla yağların yakımını kolaylaştırır. Bedenimizi yormadan yıpratmadan kas yapısını da zedelemeden fazla yağları eriterek ideal bir zayıflatıcı kür olarak karşımıza çıkar.

Tilya Çayı İçeriği Nedir?

Tilya çayı ıhlamur çiçeği kuşburnu ve altın otunun karışımından hazırlanan kış aylarının vazgeçilmezi üç bitkiyi bir araya getiren özel bir karışımdır. Hepimizin ihtiyacı olan hastalıklara karşı mücadeleyi kolaylaştırır. Bağışıklığı destekler.

Tilya Çayı Kullanımı Nasıldır? Zararı Var Mıdır?

Tilya çayını hergün sabah akşam tüketebilirsiniz. 1 ay boyunca aralıksız kullandıktan sonra 1 hafta ara vererek sonra yine tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen doğal ve faydalı bir bitki olduğundan yan etkisi yoktur gönül rahatlığı ile tüketilebilir.

Tilya Kürü Siparişi

tilya-cayi-siparis

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

tilya çayı fiyatı, saraçoğlu tilya kürü yorumları, tilya çayı saraçoğlu, tilya kürü kullananlar 2017, tilya kürü kullananlar gercek yorumlar, ibrahim saraçoğlu tilya kürü ile zayıflayanlar, tilya kürü kullananlar 2018, tilya kuru ne zaman icilmeli