TRİBULUSLU MACUN NEDİR?

Günlük koşturmaca, yoğun bir tempoda çalışma bedeninizi halsiz ve bitkin düşürebilir. Kendinizi yorgun hissetmenize sebep olabilir. Yorgun düşen vücudunuz gün içinde kendinizi kötü hissetmenize sebep olurken gece yaşantınızı da olumsuz etkileyebilir. Çoğu insan bu problemle karşı karşıya kalmakta ve şikayetçi olmaktadır. Böyle durumlarda kendinizi daha iyi hissedebilmeniz ve gücünüzü toparlayabilmeniz için üretilen Tribuluslu Macun sizin için özel olarak geliştirilmiştir. Tribuluslu Macun nedir açıklayacak olursak; cinsel hayatınızda yaşanılan performans eksikliğinizi ortadan kaldırmanıza destek olabilecek bir üründür. Özel Tribuluslu Macun etkileri nelerdir?

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm
  • Cinsel isteğinizi arttırmaya yardımcı olur.
  • Daha hızlı ve güçlü bir şekilde ereksiyon olmanıza yardımcı olabilir.
  • Cinsel ilişkinizin süresinin uzamasına destek sağlar.
  • Sperm sayısı ve kalitesinin artmasına yardım eder.
  • Üstünüzdeki yorgunluğu alır ve enerji vererek kendinizi zinde hissetmenize yardımcı olur.
  • Erken boşalma sorununuza çözüm olabilir.
  • Cinsel organınızda doku duyarlılığına yardım ederek haz almanıza yardımcı olur.
  • Cinsel organ sertleşme probleminizi ortadan kaldırmayı amaçlar.
  • Kaslarınızın güçlü ve dayanıklı olmasına olumlu etki etmeyi amaçlar.
  • Kan basıncınızın düzelmesine yardım eder.

Özel Tribuluslu Macun içeriğinde; kırmızı ginseng, dut pekmezi, polen, arı sütü, havlıcan, zencefil, cüce palmiye, gingko biloba, harnup pekmezi, dmeir dikeni, epimedium ve çiçek balı gibi tamamen doğal ürünler bulunmaktadır. Günlük yaşamda sizi olumsuz etkileyen nedenlerin cinsel hayatınıza da olumsuz etki etmesine izin vermeyin. Tribuluslu cinsel güç arttırmaya yardımcı macun derdinizin çözümü olması amaçlanarak üretilmiştir.

Tribuluslu Macun Kullanımı: Tribuluslu macun 43 gr ve 230 gr olmak üzere iki seçenekten oluşmaktadır. Sabah kahvaltılarından önce aç karnınıza 1 çay kaşığı kadar tüketilmesi önerilen performans macunu isterseniz akşam yemeklerinden sonra veya gece yatmadan önce tüketebileceğiniz bir gıda takviyesidir.

UYARI: Tribuluslu Macun bir ilaç değildir. Cinsel performansınızın artmasına yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Yan etki görüldüğü taktirde doktorunuza başvurunuz. Kalp rahatsızlığı olanlar kullanamaz. Emziren ve hamile bayanlar kullanmamalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.