Tuğçe Ekim Zayıflama Çayı

Tuğçe Ekim İşte Benim Stilim

İşte Benim Stilim adlı yarışma programında adını duyuran Tuğçe Ekim,  ilk olarak ekranlara Kim Milyoner Olmak İster yarışması ile adım attı. Son dönemin en çok konuşulan yarışmasında yarışmacı olarak karşımıza çıkan  Tuğçe Ekim boyu ile dikkatleri üzerine çekti. Güzelliği ve fit vücudu ile adından bahsettiren Tuğçe Ekim, sosyal  medya dünyasında oldukça ün kazandı.  Tuğçe Ekim instagram  takipçi sayısı hızla artış gösteren ünlü isimler arasında yer aldı. Popülerliği günden güne artan ünlü isimin  fitliğini korumak için özel bir zayıflama çayı hazırladığı bilinmektedir. Tahipçileri ile zayıf kalma sırrını paylaşan Tuğçe Ekim birebir kullandığı çayı sevdikleri ile paylaşarak fitliğini nasıl koruduğunu duyurdu.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Tuğçe Ekim Zayıflama Çayı Nedir?

Tuğçe Ekim Zayıflama Çayı, içeriği tamamen bitkisel olan bir üründür. İçeriğinde yer alan bitkilerin etkinliği ile zayıflamanın ve formu korumanın etkili yolu olmaktadır.  Tuğçe Ekim’in düzenli olarak kullandığı bitki çayını  marka haline  dönüştürmesi ile birlikte Tuğçe Ekim Zayıflama Çayı ortaya çıkmıştır. Yağ yakıcı ve metabolizma hızlandırıcı etkisi olan çay ile formuna kavuşmak isteyenler ve formunu korumak isteyenler için ideal bir bitki çayı olarak kullanılmaktadır.

 

İçeriği bitki özlerinin etkinliği ile metabolizmanın hızlanmasını, sindirim ve boşaltım işlevlerinin daha seri çalışmasını , yağ yakımını, iştah kontrolünü ve uzun süreli tok kalmayı sağlar. İçinde yer alan C vitamini katkılı bitki özler sayesinde vücut direncini yüksek tutmayı sağlayan Tuğçe Ekim Zayıflama Çayı ile düzenli kullanımlarda yüksek oranda yağ yakımı sağlanabilir. Yağ yakımı ile kilo verme sürecini hızlandıran çayın etkisi ile aylı ortalama 4-6 arası kilo kaybı sağlayabilirsiniz.

Tuğçe Ekim Zayıflama Çayı İçindekiler

Tuğçe Ekim Zayıflama Çayı içerisinde ; funda yaprağı, ısırgan yaprağı, kiraz sapı, biberiye yaprağı, mersin yaprağı, kuşburnu, sinameki yaprağı,bamya çiçeği, portakal kabuğu,rezene, papatya, mısır püskülü, kırkkilit otu, fasulye kabuğu, anason,portakal çiçeği, ölmez çiçek, civan perçemi, ıhlamur yaprağı, limon kabuğu, nane, böğürtlen yaprağı, melisa  ve kekik yer almaktadır.

Tuğçe Ekim Zayıflama Çayı Kullanımı

Tuğçe Ekim Zayıflama Çayı kullanımı oldukça kolaydır ve diğer çaylara göre alternatifleri de yer almaktadır.  1 poşet Tuğçe Ekim Zayıflama Çayı’nın 1 bardak su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.   Çay şeklinde  tüketmek istemeyenler için ise 1 su bardağı yoğurt ya da 1 su bardağı meyve suyu ile karıştırılarak tüketilmesi sağlanabilir. Günlük 1 paket kullanımı yeterli olacaktır.

Tuğçe Ekim Zayıflama Çayı’nın bilinen bir yan etkisi olmamakla birlikte tedbir amaçlı hamile ve emziren annelerin kullanmaması önerilmektedir. Ayrıca 18 yaşından  küçüklerin, kronik rahatsızlığı olanların ve içeriğinde yer alan bitki özlerine alerjisi olanların doktor kontrolünde kullanımı sağlanmalıdır. Tuğçe Ekim Zayıflama Çayı’nı oda sıcaklığında, serin ve kuru yerde çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza edilmesi gereklidir.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.