UZAMAX NASIL KULLANILIR?

Gelişme çağı, ergenlik gibi dönemler geçmesine rağmen boyu kısa kalmış insanlar boylarını uzatmak için çeşitli faaliyetlere de gitse  belirli bir yaştan sonra fayda etmeyecektir. İnsanların boyu genellikle genetiğe bağlı olarak annenin ve babanın boyuyla orantılı uzuyor diye bilinir. Oysa ki anne ve babası kısa olan bazı insanlar gelişme çağında beslenmelerinden,  basketbol, yüzme vb yaptıkları çeşitli aktivitelerden kaynaklı olarak boyları uzayabiliyor.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Genellikle  boyu kısa insanlar ileriki yaşlarında bunu kompleks haline getirebiliyor ve kendilerine olan özgüvenlerini yitiriyorlar.  Uzamax içeriğindeki vitamin, mineral ve çeşitli bitkisel etkenler sayesinde boyunuzun uzamasını amaçlayarak üretilmiştir. Uzamax uzmanların onayından geçmiş, rahatlıkla kullanabileceğiniz bir gıda takviyesidir. Birçok mankenin hatta sporcunun tercih ederek kullandığı bir takviye üründür.

Uzamax Bitkisel Kapsül;  kişinini kemik gelişimine yardımcı olur. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Halsizliğinizi ortadan kaldırır. Aynı zamanda enerji verir. Hamile bayanlarda süt artmasına yardımcı olur. Kemik erimesini önleyici etkisi vardır.  Uzamax uzamanızı vaat eden takviye gıdadır. Kendinize olan güvenini geri kazanmanızı, arkadaş çevrenizde kendinizi iyi hissetmenizi amaçlar. Tamamen doğal  ve bitkisel içeriğe sahiptir. Uzamax içeriğinde; Bakır, çinko, demir, fosfor, flor, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1 vitamini, B2 vitamini, B3 vitamini, B6 vitamini, B9 vitamini, E vitamini, C vitamini, omega 3 ve omega 6 bulunmaktadır.

Uzamax nasıl kullanılır;10 yaşından küçükler için toz karışım ve 10 yaşından büyükler için kapsül olmak üzere 2 farklı üründen oluşur. Sabah, öğle, akşam günde 3 kez,  1 kapsül içilir. Toz karışım ise, 1’er tatlı kaşığı sabah,öğle, akşam 3 defa içilir. Klinik testler sonucu uzmanların onayından geçmiş bir üründür.  Sadece birkaç kullanıldıktan sonra hadi etkisini göstermesi amaçlanarak üretilmiştir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal bulunmadığı gibi tamamen bitkisel ürünler kullanılarak meydana getirilmiştir.

UYARI: İçeriğindeki bitkilere karşı alerjik rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.