V PİLLS NASIL KULLANILIR?

Erkeklerin fiziksel olarak rahatsızlık duydukları problemler gerek genetiğe bağlı gerekse gelişim çağında fizyolojik yapıya bağlı olarak bedensel olarak gelişemeyebilirler.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Bu ve bunun gibi problemler ileri ki yaşamlarında erkekleri etkiler. Peki V Pills ürünü nedir ve neyi amaçlar? V Pills Gold takviye gıda olarak tüketilen bir üründür. Fiziksel olarak rahatsızlık duyduğunuz uzvunuz gece performansınızı da etkiler. V Pills sizi bu şikayetten kurtarmayı amaçlayarak geliştirilmiştir. Tamamen bitkisel ürünlerden oluşturulan V Pills orjinal mahçubiyet hissetmemenizi ve utanmamanızı sağlar. Aynı zamanda kendinize olan güveninizi yerine getirir. V Pills şikayetçi olduğunuz bu uzvunuzun gelişmesine yardımcı olur. Cinsel performansta sıkıntı yaşıyorsanız ve fiziksel olarak kendinizi yetersiz hissediyorsanız V Pills sizin için üretilen ve eksikliğinizi tamamlamaya yardımcı olan takviye üründür.

V Pills İçeriği; yulaf samanı, keçiboynuzu, damiana, E vitamini, B3 Vitamini, Ginkgo, Çin Ginseng kökü ve alıç bulunur. V Pills gıda takviyesi tamamen bitkisel içeriğe sahiptir. İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde zinde olmanızı sağlar, enerji verir. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Cinsel gücünüzün kuvvetlenmesine ve spermlerin artmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda cinsel uzvunuzun gelişmesini vaat eder. Bu kapsül performansınızı destekleyici bir üründür. Ürün kullanıldıktan sonra  bu probleminizle vedalaşmanız mümkün olabilir.

V Pills Kullanımı; Peki V Pills nasıl kullanılır? Kapsül formundadır. Sabah ve akşam olmak üzere her gün 1’er kapsül alınmalıdır. Detaylı kullanım bilgileri ürünün kutusunda bulunmalıdır. Oradan detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

UYARI: Herhangi bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. İçeriğindeki bitki özlerine alerjiniz varsa kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Kapsülü serin yerlerde muhafaza ediniz. V Pills Gold sadece gıda takviyesidir. Kapsül formundadır. Kapsül olarak içileceği için haricen kullanılmaz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

 

 

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.