VARİFİX NEDİR?

Fazla ayakta kalmak,  ağır işler yapmak, hamilelik, menapoz, ilerleyen yaş ya da damar kapakçıklarının düzgün bir şekilde çalışmadığı durumlarda bacaklarda varis oluşabilir. Varis rahatsızlığı hem erkeklerde hem kadınlarda görülen bir rahatsızlıktır. Bacaklarda oluşan varis ilerlediği zaman bacaklarda şişlik veya örümcek ağı görüntüsü alabilir. Bu kişiyi oldukça rahatsız eden bir durumdur.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Tüm bedenin yükünü taşıyan ayaklarımız ve bacaklarımızın sağlığı düşünülerek üretilen Varifix, varis probleminin çözümüne yardımcı olabilmek amacı ile üretilmiştir. Varifix nedir? Hem bacaklara hemde ayaklara uygulanabilen bir üründür. Varifix krem formuna sahiptir. Varifix krem içeriğinde; troxerutin, kafein, ginkgo biloba, bal, mentol, papatya, pelin, limon, soya, Hindistan cevizi yağı, at kestanesi, huş ağacı yaprakları ve ısırgan otu bulunmaktadır. Varifix krem içeriğindeki bitkisel özlerin bileşimi sayesinde ayaklarınızın rahatlamasına, derinizin beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur. Ayaklardaki ağırlık ve yorgunluk hissini alarak kılcal damarların ve varislerin esnemesine destek olur. Ayaklardaki terleme hissinin gitmesine yardımcı olur. Oluşmuş olan iltihabı azaltmaya yardım eder. Ayaklardaki mikropların kırılmasında etkili olmayı amaçlar. Oluşan varislerin giderilmesine yardımcı olur.

Varifix Krem Kullanımı: Varifix krem , paraaben, sentetik kokular, boya maddesi ve GDO’lu içeren bir ürün değildir. Ayaklarda ve bacaklarda oluşan varisin yoğunluğuna göre kremin kullanımı değişebilir. Varifix krem kullanım süresi 1,5 ya da 2 hafta olabilir. Varifix krem önerilen ve düzenli kullanım gerçekleştirildiğinde olumlu etki etmeyi amaçlayan bir üründür. Ayaklarda kuruluk ve gerilme hissinin ortadan kaldırılmasına destek olur.  Varifix Krem hem erkeklerin hem de kadınların rahatlıkla kullanabileceği bir ürüdür.

UYARI: Varifix Krem bir ilaç değildir. Ayaklar için ve bacaklardaki varisleri gidermeye yardımcı olacak bir üründür. Cilt üzerinde açık yaralar üzerine uygulanmamalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.