VARİFLEX NEDİR?

Varis genellikle bacaklarda çıkan, damar kapakçıklarının düzgün bir şekilde çalışmamasından kaynaklanan ve kan akışının gerçekleşemediğinden kanın damarlarda birikmesi sonucu oluşabilir. Damarlar şişer ve ciltte belirgin bir duruma gelir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Bacaklarda varis oluşumunun birçok sebebi olabilir. Ağır yük taşımak, saatlerce ayakta kalmak, hamilelik, menopoz gibi nedenler varis oluşumunu meydana getirebilir. Varisli bacakta ağrı, sızlama, uyuşma hissedilir. Bazı bacaklarda ise varis örümcek ağı görünümünü alabilir. Böyle bir dertle başa çıkmaya çalışanlar için üretilen Variflex yardımcınız olabilir. Variflex nedir? Varis gidermeye yardımcı kremdir. Variflex,varis rahatsızlığınızda zahmetli tedavilerle uğraşmamanıza yardımcı olabilir. Variflec varisli görünümü ortadan kaldırmak için destek olur. Variflex aynı zamanda cildinizi rahatlatır. Variflex içeriğinde; troxerutin, at kestanesi, huş ağacı yaprakları, limon, soya, pelin, mentol, Hindistan cevizi yağı, ısırgan otu, kafein, bal, gingko biloba(mabet ağacı) bulunur.

variflex krem sipariş

Variflex kullanımı: Krem formuna sahip olan Variflex düzenli kullanım süresi 1,5 haftadır. Bacaklardaki varisli görünümü gidermeye yardımcı olduğu gibi ayak derisini de temizlemeye ve beslemeye yardımcı olur. Uygulamak istediğiniz varisli bölgeye yetecek miktarda Variflex krem  elinize alın ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Varis problemine önlem alınmaz  ise cerrahi tedavi yöntemlerine kadar gidebilir. Variflex kendinizin kolaylıkla uygulayabileceği bir kremdir. Ayaklardaki, bacaklardaki yorgunluğun ve ağırlık hissinin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Bacaklarda oluşmuş olan kılcal damarlanmaların giderilmesine yardımcı olur. Bacaklardaki kuruluk ve gerilme hissinin gitmesine yardımcı olur. Düzenli kullanımda olumlu sonuç almanızı amaçlar. Ameliyatsız ve doğal bir yöntem ile varis probleminizden kurtulabilirsiniz.

UYARI: Variflex bir ilaç değildir. Varis gidermeye yardımcı bir kremdir. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.