VARİSON KREM NASIL KULLANILIR?

Varis oluşumununda, damarlardaki kapakçıklar  düzenli çalışamadığı için kan akışı sağlanamaz ve kanın damarlarda birikmesine neden olur. Damarlar şişer, görünür hale gelir. Bu problem birçok insanı fazlasıyla rahatsız eder. Cilt üzerinde damarların şişmesi ve belirginleşmesi nedeni ile özellikle bayanları da görsel açıdan olumsuz etkiler. Varis problemi olan kişiler bu rahatsızlıktan dolayı bacaklarını gizlerler.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Bu problem ile uğraşmamanız için size destek olan Varison Krem, varis rahatsızlığınızı gidermeyi amaçlayarak geliştirilmiştir. Varison krem, varis giderici yardımcı bir üründür. Varis hem erkeklerde hem de bayanlarda görülen rahatsızlıklardan bir tanesidir. Varison kremi hem erkekler hem bayanlar gönül rahatlığı ile kullanabilir. Birçok etken varis oluşumuna neden olabilir. Hareketsiz bir yaşam, uzun süre ayakta durmak, genetik özellikler, hamilelik dönemi, menapoz dönemi varis oluşumu görülebilir. Eğer zaman içerisinde varis oluşumuna önlem alınmazsa damarlar daha fazla şişecek ve varis geniş bir alana yayılacaktır. Varison krem içeriği ; kafein, bal, gingko biloba, at kestanesi, huş ağacı yaprağı, limon soya, Hindistan cevizi yağı, esansiyel yağ, pelin, mentol, papatya, ısırgan otu ve troxerutin bulunur.  Varis probleminin tedavisinde varisin yoğunluğuna ve damarların aşırılığına göre belirlenerek lazer veya tıbbi yöntemler uygulanabilir. Fakat çoğu insan bu yolu seçmek istemeyebilir. Varison krem sizi büyük bir zahmetten kurtararak kendi tedavinizi yapabilmenizi sağlıyor.  Peki varis gidermeye yardımcı olan Varison krem nasıl kullanılır? Kullanım şekli kolay ve pratiktir. Varisli bölgeye günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere, masaj yaparak uygulayınız. Düzenli uygulama sonucunda olumlu etki göstermeyi amaçlar.

UYARI: Varison krem bir ilaç değildir. Varis giderici yardımcı kremdir. Yan etki ile karşılatığınızda doktorunuza başvurunuz. Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.