VUSLA KARA SARIMSAK SETİ

Erkeklerin görsel olarak bakımlı ve karizmatik görünme sebeplerinden bir tanesi de saçlarıdır. Gür ve hacimli saçlara sahip olan erkekler hemen her gün saçlarını fön makinaları, jöle ve wax gibi kimyasal içeriğe sahip ürünlerle şekillendirirler. Her ne kadar görsel olarak güzel görünse de kimyasal ürünlerin sebep olduğu saç dökülmeleri meydana gelebilir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Saç dökülmeleri bazen genetik sebeplerden kaynaklıdır bazen de stres, protein eksikliği, kellik, kansızlık, kilo kaybı, yaşlanma ya da kullanılan kimyasal bakım ürünlerinden kaynaklı olabilir. Saç dökülmelerinin önüne geçebilmek hatta dökülen saçlar yerine yeni saçların çıkmasını amaçlayarak geliştirilen Vusla Kara Sarımsak kellik görülen bölgede deriye nüfus ederek saç çıkmasına yardımcı oluyor. Osmanlı Dönemi’nde Fatih Sultan Mehmet genetik nedenlerden dolayı köseydi. Tahta çıktığı yaşta çok küçük olduğu için sakalları yoktu ve heybetli bir duruşu olması için görüntüsünün de öyle olması gerekiyordu. Hacı Memiş Efendi’nin Fatih Sultan Mehmet için deneye deneye saç ve sakal çıkaran formülü sonunda bulmuştu. Vusla kara sarımsak bu derdin çaresi olarak tarihe geçmişti. Günümüzde de sarımsağın saç dökülmelerinde ne kadar faydası olduğu bilinmektedir. Sarımsağın bu özelliğinden yola çıkarak üretilen Vusla Kara Sarımsak Seti sarımsağın gücüne güç katarak saç dökülmelerinde daha etkili olmuştur.

Vusla Kara Sarımsal Seti İçeriği; 400 ml şampuan ve 1 adet saç serumu vardır. İçeriğindeki kara sarımsak özü ile deriye nüfuz ederek hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. İmperial London laboratuvarlarında test edilmiştir.

Vusla Kara Sarımsal Seti Kullanımı; Temiz saçlarınıza uygulamanız önerilir. Kara sarımsak şampuanı saçlarınızı bol su ile durulayınız. Daha sonra uygulayacağınız bölgeye yetecek şekilde birkaç dakika masaj yaparak derinize iyice uygulayınız. Bu uygulamanın günde 2 defa yapılması tavsiye edilir.

UYARI: Vusla Setini kullanmadan önce üzerindeki kullanım talimatlarını okuyunuz. Herhangi bir olumsuz etki ile karşılaştığınızda doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.