Zayıflama Kürleri Nelerdir

İdeal kilo herkesin ulaşmak istediği noktadır. İdeal kiloya ulaşmak için  doğru bir beslenme düzeni tercih edilmelidir. Bu düzene ek olarak yapılan spor ile kişi istediği forma kavuşabilir. Fakat bu kilo verme süreci içerisinde vücut bazı noktalarda duraksama gösterir. Kilo verme durumunda  görülen bu duraksama noktalarına set point denir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Set point noktasında kişi kilo verme sürecinde durma yaşar. Bu durma bazı metabolizmalarda 1 hafta bazı metabolizmalarda ise 3 aya kadar olabilir. Bunun önüne geçebilmek için beslenme düzenine alışan vücudun yeni bir sistemi görmesi böylece sarsılması gerekmektedir. Böyle durumlarda ise zayıflama kürleri ve 2 günlük diyetler güzel bir metabolizma şaşırtıcı olarak karşımıza çıkar.

Haftada 1 Kilo Verdiren Yoğurt Kürü

3 yemek kaşığı yoğurt içerisinde birer tatlı kaşığı zencefil, zerdeçal ve tarçın eklenerek karıştırılır. Üç günde bir bu kür tüketilir. Sonrasında ise 1 litre su içilmelidir. Ayrıca kabızlık sorunun içinde idealdir.

Yağ Yakıcı Hibiküs Çayı

Yağ yakıcı hibisküs çayı gün içerisinde tüketildiğinde yağ yakımını sağlayarak kilo verme sürecinde daha fazla yağdan azalmasını sağlamaktadır. Hibisküs çayı için gerekli malzemeler;

  • 1 tatlı kaşığı hibisküs çayı
  • 1 tatlı kaşığı kuru nane
  • 1 tatlı kaşığı karabiber
  • Yarım litre sıcak su

Sıcak su içerisine malzemeler eklenir ve 5 dakika kadar bekletilir. Daha sonra süzme işlemi gerçekleştirilir. Bu çay aç ya da tok karna istenildiği gibi tüketilebilir. Tek şart gün içerisinde bu 1 litre olan çayın tüketilmesidir.

Acıbiberli Kür

  • 3 tatlı kaşığı kırmızı pul biber
  • 3 adet limonun suyu
  • 3 su bardağı sıcak su

Tüm malzemeleri sürahide karıştırın. Her öğünden sonra 1 bardak olmak kaydıyla, günde toplam 3 bardak için. Her gün yenisini hazırlayın. Evet, tadı biraz acı ama buna katlanmak gerekiyor. En iyi sonuç için günde 3 litre su içmeyi alışkanlık edinin.