ZDOROV KREM NEDİR?

Günümüzde birden fazla insan hemoroid problemi yaşamaktadır. Hemoroid, halk arasında basur adı ile bilinen bir rahatsızlıktır. Makatta damar genişlemesi, ve genişleyen damarların makatın dışına çıkması gibi problemlerin sonucu basurdur.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Hemoroid oluşumunun birçok nedeni vardır. Hamilelik, doğum, ata binmek, alkol alışkanlığı, kalın bağırsak problemi, sık sık ishal veya kabız olmak, 40 yaş ve sonrası basura neden olabilir. Hemoroid hastalığı hem erkeklerde hem de kadınlarda görülür. Hemoroid hastalığından şüpheleniyorsanız kendinizi test etmelisiniz. Tuvalete çıktığınızda makatta meydana gelen kanama, kaşıntı, ağrı ve ıslaklık hissi belirtileri ile karşılaşırsanız basur olma riskiniz var demektir. Hemoroid gibi problemlerde erken tehşis önemlidir. Sizde hemoroid problemi yaşıyorsanız Zdorov Krem en büyük destekçiniz olabilir. Zdorov Krem nedir? Hemoroid probleminin en popüler  kremi olan Zdorov Krem basur probleminden kurtulmanıza nasıl destek olabilir?

  • Kullanılmaya başladığı andan itibaren ağrılarınızın hafiflemesine yardımcı olabilir.
  • Makattaki yanma ve kaşınma hissini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
  • Kanamayı durdurmayı amaçlar.
  • İltihabın giderilmesine yardım eder.
  • Zaman içerisinde oluşan hemoroidin iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olur.

Zdorov Krem içeriğinde kimyasal madde yoktur. Doğal bir içeriğe sahiptir. Dünyanın birçok yerinde satışa sunulmuştur. Zdorov Krem içeriğinde; propolis özü, arı güve özü, arı bal mumu, çam sakızı, zeytinyağı, apitoxin (arı zehri), arı podmore ve at kestanesi bulunmaktadır. Zdorov hemoroid kremi sayesinde ağrılarınız ortadan kalkabilir.

Zdorov Krem Kullanımı; Zdorov, krem yapıda olduğu için kullanımı oldukça kolaydır. Uygulama sonrasında 20 dakika içinde etkisini göstermeyi amaçlar. Düzenli ve önerilen kullanımda olumlu etkisini göstermeyi amaçlayan bir üründür. Uzmanlarda Zdorov Krem öneriyor. Kendinizi rahat hissetmek istiyorsanız sizde Zdorov Krem kullanabilirsiniz.

UYARI: Zdorov Krem bir ilaç değildir. Hemoroid hastalığının iyileşmesine yardımcı olan bir kremdir. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.