ZEGHY  TEMİZLEME SÜTÜ NEDİR?

Zeghy Temizleme Sütü Nedir?

Cildimiz zaman içinde değişimlere uğrar. Kirli havaya maruz kalan cildimizde gözeneklerimiz kir ile dolar, cildimize uyguladığımız kozmetik ürünleri ise cilt sağlığımızı tehdit eder. Sonucunda cilt üzerinde tahrişler, akne, sivilce kırışıklık ve benzeri rahatsızlıklar meydana gelebilir. Böyle problemlerle karşılaşmamak için cilt temizliğimize önem vermeliyiz.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Zeghy Temizleme Sütü cildiniz için üretilmiştir. Peki Zeghy Temizleme Sütü nedir? Cildinizi kirden arındırdıktan sonra daha da rahatlamasına yardımcı olur. Temizleme sütü cildinizin yumuşamasına,  parlak ve canlı görünmesine yardımcı yardımcı olur. Düzenli ve önerilen kullanım gerçekleştirildiğinde cildinizin kirden arınmasına yardımcı olur. Cilt üzerinde gözeneklerinizin açılmasına ve gözeneklerin daha rahat nefes almasına destek olur. Cilt üzerinde sivilce, akne, kırışıklık ve benzeri rahatsızlıkların oluşumunu geciktirmeye yardımcı olur.

Zeghy Temizleme Sütü İçeriği Nedir?

Zeghy Temizleme Sütü içeriğinde; Laktik asit, glisin, demi aqua, aleo barbadensis ekstraktı, Cocos nucifera yağı, fenoksietanol, etilhekzilgliserin, akrilatlar/C10-30 alkil alrilat crosspolymer, trietanolamin, gliseril stearat, PEG-100 stearat, trietanolamin bulunmaktadır. İçeriğindeki aleo vera, jojoba yağı ve badem yağı sayesinde clidin nemlenmesine katkı sağlar.

Zeghy Temizleme Sütü Kullanımı Nasıldır?

Cildinize yetecek miktarda Zeghy Temizleme Sütünün cildiniz üzerine ve boynunuza uygulayabilirsiniz. Masaj yaparak uygulayınız.  Temizleme Sütünü uyguladıktan sonra cildinizi ılık su ile yıkayınız. Sabah ve akşam düzenli bir şekilde uygulayınız. Daha sonra derinlemesine bir temizlik için Zeghy Temizleme Losyonunu uygulayabilirsiniz. Gözeneklerinizin açılmasına,  cildinizin kirden ve makyaj kalıntılarından arınmasına yardımcı olur. Cilt üzerinde oluşabilecek sivilce, akne, kırışıklık gibi problemlerin oluşumuna engel olmaya yardımcı olur.

UYARI: Zeghy Temizleme Sütü bir ilaç değildir. Cilt bakım ürünüdür. Serin ve kuru yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Parfüm, parafin, paraben ve alkol içermez.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.